Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cicka fark teától lehetséges...

A cicka fark teától lehetséges hamarabb peteérés? Elvileg 20-ára mutatta a ciklus.hu a peteérést de én 16-án éreztem (mindig megérzem mert akkor fáj a hasam) akkor is voltunk együtt lehetséges hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A tea miatt nem lehet hamarabb a peteérés. Terhes viszont lehetsz, de csak 2 hét múlva lehetsz biztos benne.
2012. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig korábban van 1-2 nappal, mint ahogy a ciklus.hu számítja, pedig nem iszom cickafark teát. Mi nem vagyunk gépek, a ciklus.hu pedig igen. Egyik hónapról a másikra is lehetnek eltérések. Egyébként ha szablyosak voltak eddig a ciklusaid, akkor abba nem érdemes belenyúlni (nem tudom mi volt a helyzet, csak mondom, hogy a tea olyanoknak van, akiknek nem az).
2012. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!