Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete volt missed ab-om...

3 hete volt missed ab-om sajnos 6 hét után elhalt a kisbabám! 2 évet és 7 hónapot vártunk rá! Nagyon megviselt, amikor kiderült! Most együtt voltam a párommal! Szerintetek sikerülhet egyből menstuáció nélkül?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz,hogy sokkal gyorsabban várandós lehet az ember missed ab után?Iszonyatos lenne ha megint ilyen sokat kéne várnom!

Szeretnék mihamarabb ismét várandós lenni!



2012. szept. 26. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom ami a babáddal történt. Nem tudom ez után hogy megy de nincs ilyenkor egy kis várakozási idő?

Sikerült túl jutnod ezen?

Ugyan is ha lelkileg a másik babádat nem tudtad még elengedni az megnehezítheti a teherbe esést. ( Bár én azt kívánom, hogy mimnél előbb sikerüljön.)

Lehetséges, hogy könnyebb teherbe esni pontosan nem tudom de butaságot nem akarok neked írni.

2012. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt!Azt javaslom érdemes betartani ,pontosan a sikeres terhesség érdekében,és a szervezet megfelelő regenerálódása érdekében,a 6 hét szexmentességet.Főként hogy a műtét után felfrissül a méh nyálkahártyája ,sokkal nagyobb az esély arra hogy rögtön (vagy nagyon hamar)újból sikerüljön,nagyon nem mindegy hogy meggyógyult e a műtéti beavatkozásból a szervezet.Ezt a pár hetet bírd ki kérlek.Csodálkozom azon hogy ezt az orvosod nem mondta el.Semmiképp nem bántásból írom,nehogy úgy vedd,de szerintem ez alap a műtét után.Egy picit várjatok,és aztán ismeretlenül is drukkolok!Bocs kicsit off,de hogy válaszoljak az alap kérdésre,sikerülhet de az nem biztos hogy jó,ebben az esetben.
2012. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom, fél éve én is átestem ezen, szóval tudom milyen!

Nekem a dokim 6 hétig megtiltotta a házaséletet és 3 hónapig nem eshettem teherbe! Sajnálom, hogy téged nem tájékoztatott, pedig fontos lett volna a következő terhesség miatt, mert csak egy műtét kell a regenerálódás, lelkileg is!

Persze van akinek ezután egyből sikerül, van akinek nem! Mi a 3. hónapnál járunk, hamarosan megtudom, hogy sikerült-e, remélem igen! Sok sikert! De szerintem jobb lenne, ha nem is 3 hónapot, de egy menzit mindenféleképpen megvárnátok!

2012. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt. Velem kétszer történt meg. A dokim állítja, hogy a szervezetnek el kell felejtenie a terhességet, hogy ne történjen meg még egyszer ez a szörnyűség. Mi az első missed ab után alig vártuk, hogy ismét terhes legyek, hát a sietségnek köszönhetően lett még egy missed ab. A második után 6 hónapot vártunk, remélem a következő terhességgel már semmi problémánk nem lesz.

Hidd el, jobban jársz, ha megfogadod a doki tanácsát.

2012. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!