Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Szinte András. Mi a...

Dr. Szinte András. Mi a véleményetek róla? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dél-Pesti kh?

Ismerős a neve, de sajna nem ismerem.

2009. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen Dél Pesti, illetve van a XX.ker.ben magánrendelője is..
2009. aug. 2. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá járok, nála szültem. Sok jót tudok mondani róla. A szülésnél minden oké volt, utána is sokszor lejött hozzám megnézni hogy vagyok. Általában kedves, nyugodt, figyelmes. A kilenc hónap alatt egyszer volt olyan, hogy kicsit úgy éreztem, hogy most "letudta" a kontrollt, de ez azért van mert nagyon sokan járnak hozzá és hát az ő ideje is véges. Van amikor meg sztorizik :-) Összességében csak ajánlani tudom!
2009. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen az infót! Most csütörtökre bejelentkeztem hozzá! Már a telefonba is szimpatikus volt:-) Megkérdezhetem mennyibe kerül nála egy vizsgálat? Te hova jársz hozzá?
2009. aug. 3. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Szigetszentmilósra megyek hozzá a magánrendelőjébe. Itt 7.000 ft egy vizsgálat. (ezért nekem most rákszűrést is csinált). Nem sok ennél olcsóbb magán doki van, inkább drágábbak, és mondom én meg vagyok elégedve vele. Sőt, édesanyám, testvérem is hozzá jár. Testvérem és a sógornője is nála szült....abszolút elégedettek voltak!
2009. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Akkor nyugodtan megyek hozzá:-)
2009. aug. 3. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tudom,hogy régi kérdés,de én is megosztom veletek a tapasztalataimat. Hátha valakinek tudok segíteni aki neten keresgél tapasztalatokat.

Nos mi februárban mentünk el hozzá a kedvesemmel,hogy kisbabát szeretnénk és,hogy minden rendben van e. A pesterzsébeti magánrendelőjében voltunk. Nagyon kedves volt,készséges és figyelmes. Úgy éreztem megérdemli a 10 ezer forintot. Kaptam is egy kartont illetve a Femibion 800-at ajánlotta. Kb. májusban lett 2 pozitív tesztem és már 3 napja késett. Utána reggel volt egy vérzésem. El is mentem hozzá amint lehetett. Kb 15 perc alatt elintézett és mondta,hogy valószínűleg volt csak elment és pár nap és megfog jönni. Nem volt túl kedves,de mindenkinek lehet egy rossz napja. Meg is jött. Picit megviselt,de gyorsan túlléptünk és próbálkoztunk tovább. Szeptember 21-én volt az esküvőnk. Nos 15-én kellett volna megjönnie, hát semmi. Gondoltam a feszkó miatt késik. Aztán 17-én még semmi így csináltunk egy tesztet ami pozitív lett. Örültünk,de azért a legutóbbi után nem voltunk biztosak. 18-án megismételtük reggel és este is és szintén pozitívak lettek. Ekkor 19-re kértem időpontot, kaptam is elmentünk. Bementem a doktor úrhoz elmeséltem mi történt erre mondta,hogy jó feküdjek le nézzük meg minden oké e. Csak hüvelyi uh-t csinált. Mondta minden oké, kb 3 mm-es a petezsák ha akar megmarad. Mivel már 2 hete erősen 5 percenként görcsöltem s az esküvőnk rá 2 napra volt, vasárnap pedig Ausztriába mentünk,hogy így szabad e vagy mondjam le a nászutat és pihenjek. A válasz az volt ha akar megmarad, minden legyen úgy mint eddig, az együttlétek a séták minden csak ne nagyon lépcsőzzek. Jó. Kaptam egy papírt amin az állt,hogy látszódnak a kifejlett végtagok, a vese és minden. Furcsálltam nagyon is de ő a doki. Ekkor picit gyanús volt,mert 10 ezerért picit több figyelemre vágyik a kismama mint 10 perc. Nem kért se labort se semmit. Majd okt.17-én visszamegyek. (ha kell bárkinek eltudom küldeni a papírt,dátummal mindennel) A görcsök nem múltak de mondom nem baj kibírom. Ausztriában 5 percenként lekellett ülnöm,ki se akartam kelni az ágyból úgy fájt,semmit se élveztem belőle. A férjemmel amint hazaértünk felkerestük az egyik barátnőm ajánlására egy másik orvost aki kedves,aranyos és közölte,hogy veszélyeztetett vagyok már csak az epilepsziám miatt is és ki ne merjek kelni az ágyból,mert akár el is vetélhetek a görcsök miatt. Nos ennek 4 hónapja azóta a görcseim elmúltak,köszönhetem az állandó fekvésnek, ami megelőzhető lett volna ha akkor azt mondja a doktor úr,hogy feküdjek. Szóval... én azért se tudom ajánlani,mert ez a kis "ha akar megmarad és ne is figyeljen a görcsökre" majdnem a kisbabám életébe került. Remélem segítettem.

2013. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Latom, mar regi a kerdes, de hatha segitek ujabb tapasztalatokkal. En osszessegeben egy rendkivul kedves, turelmes embernek ismertem meg. Ket veteles utan kerestem fel es a harmadik (jelenlegi) terhessegem legelejen ugy koszont el, hogy minden oke lesz, en csak ne izguljak, uh alapjan szepen beagyazodott embriom van. Nekem is azt javasolta, hogy mindent ugy csinaljak, ahogy eddig, en ebben semmi rosszat nem lattam, sot, orultem ennek a "laza" hozzaallasnak. Az en leletemen is az allt, hogy vegtagok abrazolodnak, de ha az elozo hozzaszolo jobban megnezte volna a leletet, latta volna, hogy a doki pipat tesz az aktualis eredmeny melle, hiszen sablonbol dolgozik. Kizartnak tartom, hogy egy 3 mm-es petezsaknal vegtagokra vonatkozo eredmeny lett volna pipalva. Amugy a terhessegem szerencsere teljesen problemamentes, soha nem is volt hosszabb egy-egy uh 5-10 percnel. Igaz, hogy nem egy patyolgatos tipus, de nekem pont ilyen hozzaallasu dokira van szuksegem. En tokeletesen elegedett vagyok vele.
2015. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szinte L válasza:
DR Szinte elment nyugdíjba többet nem rendel sehol....
2020. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Múlt héten hallottam, hogy a doktor úr elhunyt.

Őszinte részvétem a családjának.

2020. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!