Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensmentisben szeretnék...

A mensmentisben szeretnék inzulinrezisztenciát végeztetni ill pajzsmirigy vizsgálatot. Aki járt már ott elmondaná hogyan működik? Oda is kell konzultácios dij?

Figyelt kérdés
Vagy csak oda telefonálok h ezeket szeretném és ők adnak időpontot és csak a kért vizsgálatért kell fizetni?mennyibe kerülnek ott ezek a vizsgálatok?

2012. szept. 27. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ott orvost is kerestem. Dr. Breyer Helgához járok. De ha külön szeretnél csak vizsgálatot kérni, nem tudom hogy működik. Biztosan el lehet végeztetni. Minden vizsgálat díja fent van az oldalukon: www.mensmentis.hu

És tényleg annyi, nincsenek plusz költségek.

2012. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia csak a vizsgálatot szeretném elvégeztetni annak az eredményét elvinném a kaáliba a dokimhoz.
2012. szept. 27. 17:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Telefonon érdeklődd meg, de szerintem el lehet végeztetni csak úgy is. A www.mensmentis.hu oldalon - Árlista - Diagnosztika - Labor árak - letölthető file (és ott ki van írva, miket lehet kérni). Szerintem nem véletlenül. De ha olyan vizsgálatot szeretnél, amit csak orvos írhat elő, akkor erről ők tájékoztatnak majd. Érdeklődni meg az elérhetőségeknél levő telefonszámon tudsz. Nagyon-nagyon kedves mindenki, csak ajánlani tudom őket, bátran telefonálj! :)
2012. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. szept. 27. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
el lehetet végeztetni csak a vérvételt is és csak azt kell kifizetni.
2012. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dejó köszönöm és mennyi idő mig megvan az eredmény kb?nekünk hormonprofil kellene.
2012. szept. 27. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanaz volt,mint neked!A Kaáliba vittem a Mensmentisből az eredményeket!Még aznap e-mailban megvannak az eredmények!

2012. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. okt. 6. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mennyibe került egy hormonvizsgálat? Tudom hogy fel vannak tüntetve az árak, de nem tudom azok közül mire lesz szükségem, ezért nagyságrendileg érdekelne hogy mire számíthatok.
2012. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3. napi hormonvizsgálaton kell kérni:


fsh

lh

östradiol

prolaktin

progeszteron

tsh


emellet még amit kérni kell 3. pontost cukor és inzulin vizsgálat és d vitamin szint.

Így már kitudod számolni.

2012. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!