Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves lány vagyok. Lefeküdte...

16 éves lány vagyok. Lefeküdtem a barátommal. Nem használtunk gumit, vagyis ő nem akart, én bíztam benne. :/ még mielőtt kijött volna az ondó, másodpercekkel előbb kihúzta. Viszont nem nyomta mélyre, szóval szerintem még szűz vagyok. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az csak egy dolog h kihúzta előtte,attol még lehetsz terhes ugyanis az előváladék is tartalmazhat spermiumokat!és az meg h még szűz vagy,mellékes!legközelebb jobban figyeljetek oda!
2009. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá.
2009. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapelv, ha nem karunk babát védekezés nélkül nem élünk nemi életet. A megszakításos közösülés pedig nem igazán védekezés. A legnagyobb veszélye nem is az a sokat emlegetett előváladék, hanem, hogy még sem sikerül teljesen a megszakítás. A másodpercekkel előbb való kivételben bőven benne van, hogy került a rendeltetési helyére is ondó. A szüzesség és terhesség sem igazán függ attól, hogy milyen mélyre nyomta. Tehát ha szerencséd lesz akkor megúszod ezt a kalandot, csak vond le belőle a megfelelő tanulságot.
2009. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát elég nagy baj, hogy nem használtatok óvszert. Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Én biztos nem lutriznék ilyen fiatalon... Az, hogy szűz vagy e még vagy sem szerintem teljesen mindegy. Elvileg már nem számítasz szűznek, mert lefeküdtetek, de valóban előfordulhat, hogy nem lyukadt át a szűzhártyád. Ha elfogadsz egy tanácsot: Legközelebb ne hagyd, hogy rábeszéljen a gumi nélküli szexre. A legjobb megoldás az lenne, ha elmennél egy nőgyógyászhoz megvizsgáltatnád magad és elmondanád, hogy van egy párkapcsolatod, védekezni szeretnétek, adjon tanácsot, hogy mivel és hogyan érdemes. Nem fog rögtön gyógyszert írni, mert még nagyon fiatal vagy és nem lehet tudni hogyan reagál majd a szervezeted a fogamzás gátlóra, ezért kellenek előtte vizsgálatok. De egy orvos biztos, hogy többet tud erről neked mondani. Úgyhogy szerintem a közeljövőben keress fel egy nőgyógyászt!

Sok sikert!

2009. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen az előváladéktól ugyanúgy lehetsz terhes.Reméljük,hogy nem leszel!De legközelebb inkább védekezzetek,mert a "megbízásból" sok baba született már.:-)

2009. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha már egy miliméterre benned volt a barátod pénisze, hivatalosan nem vagy szűz.

Lehetsz terhes, igaz minimális rá az esély, de előfordulhat.

2009. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűz már biztos nem vagy. Ha pedig az előváladék tartalmazott egy életképes spermiumot is, bizony akkor nagy esélyed van a terhességre. Nem véletlenül kell óvszert használni.
2009. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mióta vagy beregisztrálva , de láthattad hogy mennyi egy idős korú lány járt úgy hogy abortuszra kellett mennie mert nem megfelelően védekeztek, vagy éppen megszülte a gyermeket de onnantól kezdve felnőtté kell válni. A megbízás nem itt kezdődik.Ha szerencséd van nem vagy terhes. Legközelebb ne legyetek felelőtlenek mert az a baba nem tehet róla hogy megszületik mert nem ő kérte az életet hanem ti adtátok meg neki. vagy te fogsz sokat szenvedni 1 abortusz után.
2009. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha betette neked, már nem vagy szűz.


És nagyon ostoba vagy, ha hagyod, hogy védekezés nélkül betegye neked akár egy másodpercre is. Bármikor elsülhet úgy, hogy nem tudja időben kihúzni!! És akkor mit csinálsz? A 72 órás tabletta sem 100%-os, az abortusztól meddő lehetsz egy életre, és 16 évesen gyereket szülni se jó se neked, se a babának. Miért nem adnak a szexhez is jogosítványt, mint az autóvezetéshez? A felelőtlen szexszel is épp úgy el lehet cseszni egy csomó életet, mint a felelőtlen autóvezetéssel!


Ha nem akarsz gyereket, akkor VÉDEKEZNI KELL MINDEN EGYES ALKALOMMAL. A megszakítás nem védekezés, hanem hülyeség a köbön. Ha csak alkalmilag vagytok együtt, akkor gumi minden alkalommal, ha meg rendszeresen, akkor irány a nőgyógyász, aki felír valamilyen tablettát.

2009. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia!Az,h nem véreztél aktus után természetesen nem jelenti azt,h még szűz vagy!-én sem véreztem anno...tudod előfordul,h még jóval a szexuális élet kezdete előtt reped el a szűzhártya.pl.sportolásnál...stb

Mindenképpen mej el egy tinédzser ambulanciára,és mondd el h mi történt,mert ha még benne vagy a 72 órában jobban jársz a gyogyival,mint abortusz!és ha már ott vagy beszélgess vele a védekezésről.Egyébként valószínű,hogyha te szeretnél írni fog neked gyógyszert,16 évesen már nyugodtan lehet,hiszen máőr a szevezeted nem igazán fejlődik,másrészt ezek a gyógyszerek már elég alacsony hormon tatrtalmúak!Fontos tudnod,h óvszer mellett is teherbe lehet esni!!!!!!!!!!TEHÁT ha óvszerrel védekeztek,SOHA!!!!

2009. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!