Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura, ha már egy 23 éves...

Fura, ha már egy 23 éves férfi gyermeket akar?

Figyelt kérdés

Véleményetekre vagyok kíváncsi.


köszönöm, ha írtok


2012. szept. 29. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem fura, eredetileg ez lenne "természetes", csak a világ alakult át. Mindenki maga tudja, mit szeretne kezdeni az életével, nem szabad a társadalmi nyomásnak engedni. Ha kész a családalapításra, stabil a párkapcsolat és egy átlagos anyagi biztonság is megvan, akkor miért ne akarna?

(Ha viszont semmi nincs meg hozzá, csak akar és kész, akkor fura. :) )

2012. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
73%
nem furcsanak mondanam, inkabb csak szokatlan, meg kell hagyni, hogy a kozvetlen kornyezetemben nincs olyan 23 eves ferfi aki felelossegteljesen tudna ilyen kijelentest tenni, de ez az en mikrokornyezetem.
2012. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ha van stabil, jól működő párkapcsolata,felesége, akkor ez természetes. Igaz,hogy olyan körülményeinek is kell lenni, hogy a gyereket feltudja nevelni, eltartani.
2012. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem fura. Mindenkinél más az az életkor, amikor már úgy érzi, hogy készen áll az apaságra.
2012. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne fura?

Az én férjem pont a 23. születésnapjára kapta a kislányát :)

Gondoltuk, jó hecc lenne, egy napon lenne a szülinapjuk, tetszett a hónap is, és úgy alakult, hogy aznapra voltam kiírva, és a baba napra pontosan született. Nemsoká süthetem a dupla szülinapi tortát, már pocakban a tesóval. A férjem választása volt a tesó is, imádja a lányát, várja a másodikat, fiúról álmodik...

Ő ilyen, más 23 évesek még szórakoznak, azt mondta, ő korán érő típus.

Szerintem teljesen belefér, főleg, ha van rá pénzügyi keret és minden, ami a babaneveléshez kell. Ezek nélkül mi sem vágtunk volna bele.

2012. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem fura! A férjem is 23 évesen lett apa. :)
2012. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura, a párom is pont ilyen :) Mivel a lelki/anyagi körülményeink megvannak, ezért belevágtunk a próbálkozásba! Vannak ilyen koránérő típusú férfiak szerencsére :)
2012. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:

meg kell mondanom, hogy orulok annak, hogy ennyien irtatok nekem ellentmondo peldakat. en oszinten meglepodtem, hogy milyen sok a huszas evei elejen jaro apuka. :-)

sajnalom, hogy az en kornyezetemben csupa eretlen srac lezeng...

2012. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a párom is ennyi, én meg 14 hetes vagyok :)
2012. szept. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyálalán nem fura.


Az a fura, ami ma megy: főiskola/egyetem, aztán még bulizgatni néhány évig, majd házasság, és máris 30 éves vagy, aztán még egy kis karrierépítés, hogy legyen pénz a kisbabára, csak utána akarnak gyereket az emberek.

2012. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!