Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik elött 2-3 honappal...

Lombik elött 2-3 honappal érdemes szedni valami vitamint?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Énis ezen gondolkodom.1,5 hónap mulva lombik.De szerintem igen.Veszteni való nincs vele.
2012. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
folsavat.
2012. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ajánlott vitaminokon (Femibion, E-vitamin, Magnerot, Rutascorbin, amiket a dokim mondott)kívül a sikeres lombikunk előtt Q10-et, és Nahrinos méhpempő tablettát szedtem. Nem volt olcsó és azt sem tudom, hogy közrejátszott-e a sikerben, de most 25. hetes ikres kismama vagyok. :-)
2012. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 emma0121 válasza:

Hányadik lombik sikerült? Q10-ről még nem hallottam, az is valamilyen vitaminkészítmény?

Én 2x1 c-vitamint, d-vitamint/receptre kapható/, e-vitamint, terhesvitamint, natúr méhpempőt szedtem. Nem sok sikerrel :(

2012. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak a Femibion 800-at szedtem! A rágótablettás C vitamin tabletta egyáltalán nem ajánlott!
2012. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!