Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal már 1 hónapja...

A párommal már 1 hónapja próbálkozunk, de nem akar összejönni. Hogy csináljam, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2007. aug. 28. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
1 honap elég kevés idö,de én ajánlom,hogy ne steszelj rajta!(probáld meg!:))tegyél párnát a feneked alá,és maradj ugy!sex közben emeld meg a csipödet,mikor a párod megy el,ha öt ez nem zavarja!remélem kicsit segitettem!én is ilyeneket csinálok!:)
2007. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elöször is türelem ne stresszelj:)Valahol azt olvastam hogyha hátulról csináljátok a spermák méllyebre jutnak.Sok sikert:)
2007. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj! 1 éves próbálkozás után szoktak orvosi vizsgálatot végezni. Van még időtök, ne stresszelj, mert az csak csökkenti az esélyeidet. Inkább élvezd a baba készítés folyamatát:-)
2007. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, de annyit hozzáfűznék jó tanácsként, hogy már most kezd el szedni az Elevit tablettát vény nélkül kapható és szerintem nagyon jó. NEm vagyok gyógyszer párti, de rengeteg vitamin van benne, amit nem mindig tudsz megenni.
2007. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj rajta, majd jön az a baba, ha akar!

Vegyél ovuláciuós mikorszkópot, hogy jó időben tudjátok csinálni.

2007. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképpen hátulról csináljátok, így a méhhez közelebb kerül a sperma.Utánna pihenj egy kicsit, ne mosakodj meg rögtön.Ja és ne szeretkezettek minden nap.Nem mindegy, hogy kötött e a sperma vagy sem.És élvezzétek a szexet ,ne görcsölj a baba miatt.
2007. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!