Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Termékenység növelésére...

Termékenység növelésére valami hasznos tipp? Valami olyan tapasztalattal renelkezö írjon aki sokáig próbálkozott majd kipróbalt valamit ami rögtön segített.

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Jó a kérdés!Engem is nagyon érdekelne!Várom veled a válaszokat, ha nem baj!:-)
2012. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a 7-dik hónapban jött össze elötte csak folsavat szedtem.

Utána olvastam az E-vitamint illetve a 2 naponta szexet hát egyből sikerült :)

2012. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8-dik hónapban sikerült, amikor elkezdtem szedni a barátcserjét. Szerintem nem volt véletlen hogy éppen akkor sikerült!
2012. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért az érdekelne, hogy melyik fél részére kéred az infót.


Tuti recept nincs, mi 1 éve próbálkozunk, ugy néz ki nálunk a gyógyszer fogja meghozni az utódot.(peteérést serkentő)

Mindkét fél részére ajánlom a vitamingazdag étrendet, és ha kell plusz vitamin bevételét. Az biztos jót tesz.

2012. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tippeket! :)
2012. okt. 10. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az eredménytelenségnek sok oka lehet pl túlsúly, stressz, a szervezetben lévő sok méreganyag, kevés sperma stb. Mindenképpen célszerű a kivizsgálás, az oknak a kiderítése és úgy már könnyebben lehet bármit is javasolni. Alapban sokat segít a szervezet méregtelenítése, vitaminokkal, ásványokkal feltöltése, a szervezet felkészítése a terhességre, ami mind az anyukának, mind a babának nagyon fontos az egészségük szempontjából. A termékenység növelésére is vannak gyógynövények, amiket már az ősi kultúrákban is eredményesen használtak. Ha érdekel pár tapasztalat, ami esetleg Neked is segíthet, akkor adj egy email címet és szívesen elküldöm.
2012. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!