Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van remény? Járt...

Szerintetek van remény? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
tegnap kellett volna megjönnie. Nem jött. Ma csináltam tesztet, ( vaterás HCG) negatív lett :( De közben meg szurkál a hasam, fáj a cicim, a derekam, mindig zabálhatnék vagyok. a hasi görcs, a megjön érzés, szinte már elviselhetetlen. Létezik, hogy a teszt csak később fog terhességet mutatni, vagy ennek a hónapnak lőttek? Egyébként PCOS vagyok, szedem a metet, tartom a diétát, azért is olyan fura a falási mániám, mert mostanra hozzá szoktam kezelni, és nem szoktam kívánós lenni, és zabálni sem. Válaszokat köszönöm.

2012. okt. 11. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Addig van remény amíg nem jön meg! :)

Drukkolok hogy sikerüljön!

2012. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi azt lefelejtettem hogy pár nap múlva érdemes újra tesztelni!

Ha lennél olyan kedves megírni mi lett,megköszönném! :)

2012. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 éve próbálkozunk!

Annyiszor késett 1-2 napot, teszteltem, negatív, rá 1-2 napra megjött!

Mindig figyeltem a testem, derék fájás, mell feszülés...mindig azt hittem baba!

Na, hétfőn kellett volna megjönnie, nem jött. Szokás szerint mint menseskor fájt a hasam, de a mellbimbód most kifejezetten, elmentem megint megvettem a tesztet, kedden délben megcsináltam, és pozitív!!!

Menses szerű fájás nincs, se zabálhatnék, csak szomjazom, és a mellbimbóm fáj nagyon!

Ha negatív akkor negatív, szerintem ne reménjkedj!

2012. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a tünetek a babától lennének, a tesztnek már pozitívnak kellene lennie..:(
2012. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok a picihez! :)


De tényleg addig megvan az a kis apró remény amíg nem jön meg!Nekem több mint 1 hetet késet és csak akkor lett pozi!


21hkm

2012. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pcos vagy, akkor lehet hogy a ciklusod sem telejsen pontos és később volt peteérésed, mégsem tegnap kellett volna megjönnie. Ez esetben lehet hogy a teszt még nem mutatja ki.
2012. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vasárnap csinálok még egy tesztet, és majd meglátjuk. Szedek gyógyszert ami megvonásos menstruációhoz segít, mert különben nincs vérzésem, de mióta szedem, minden hónapban szépen van peteérésem is.

2012. okt. 12. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!