Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojásfehérje szerű nyák...

A tojásfehérje szerű nyák mindig peteérésre utal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanácsotokat szeretném kérdezni hogy szerintetek ez mi volt. Szóval én amit számoltam már megkellett volna jönnie a mensimnek 5körül nem jött meg viszont a tesztjeim(2 db) negatív lett. :(

Viszont kedden volt tojásfehérje szerű nyákom nem teljesen volt átlátszó mint szokott kicsit tej szinűnek mondanám. Nem ilyen szokott lenni ovukor nálam. Viszont azóta nincs illetve tegnap vettem még észre, kicsit ragacsosabb nyákot. Lehet, hogy még csak most volt ovum? Amit a dolgot bonyolítja, hogy egy hónapja most már lassan másfél hónapja hagytam abba előző gyermekem szoptatását. Előtte szabályosak voltak a ciklusaim 1-2 nap eltéréssel ami viszont természetes. A ciklus lap szerint viszont 10-én kellene megjönnie. Igaz hőt nem vezetek csak a ciklusaimat írom be és az alapján számol a rendszer.

Szerintetek teszteljek még? Vagy várjak keddhez két hétre amikor volt ez a folyás, hogy hátha ovu volt és megjön? Vagy jövőhéten teszteljek vagy hétvégén esetleg?

Egyáltalán a hányinger és mellfeszülés mellett lehetséges hogy terhes lennék csak korán teszteltem volna? Mert az én számított időpont szerint teszteltem a ciklus lap szerintihez képest meg korai lenne.


2012. okt. 12. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az volt (ovu) -
2015. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ovu tesztre gondoltál?
2015. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!