Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol van az a csapat akik nem...

Hol van az a csapat akik nem várják október végére?

Figyelt kérdés
Nem találom az új kérdést tőletek, pedig szeptemberben több mint 55 választ válaszoló szorított egymásnak, Böbe, Pipe, Hajni... rémlik valakinek?
2012. okt. 12. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/281 anonim ***** válasza:
100%
:) Én voltam anno a kérdést kiíró!Azóta írtam is, hogy pozi lett a tesztem,DE túl korán, azóta negatív így fogalmam sincs, hogy jövő héten megjön e vagy sem...
2012. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/281 A kérdező kommentje:
Ó szia, nagyon örülök neked, én minden nap követtem a kérdésedet. Most is nagyon kíváncsi vagyok, jó kis csapat volt a múltkori is! Sajnálom, hogy a múlt hónap nem sikerült. Hol volt a baj? Sajnos nekem az a kérdés cakli-pakli eltünt :-(. Van görbéd? Mikorra nem várod most? Én 21.-én tesztelek és ez lesz a 3. hónap próbálkozásunk a kistesóra. Hajni voltam.
2012. okt. 12. 21:46
 3/281 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ha nem gond csatlakoznék! Én okt.27-re nem várom! Mi is a kistesóra gyúrunk és ez a második próbálkozos hónapunk! Mindenkinek szorítok! start5
2012. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/281 anonim ***** válasza:
100%
Hahó! Jövök gyarapítani a tábort. Én 22-23-a körülire nem várom.Ez lesz a 4. hónapunk. Nagyon-nagyon szeretném,ha pozitívan zárulna ez a hónap. Szorítsunk egymásért lányok!
2012. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/281 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Lányok! Én is csatlakozom a csapathoz. Okt. 22.re nem várom. A kistesóra gyúrunk, ez az első próbálkozós hónapunk. Első bsbánk a 2. hónapban összejött, remélem a kistesó is igyekezni fog! Drukkoljunk együtt Lányok!!! Kia
2012. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/281 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én is jönnék,ha nem baj!Én 22-25 közé tenném a nemvárt napját. Kis tesó lenne,már van egy 3.5 éves kisfiam. Február óta próbálkozunk. Én már befejeztem a hőmérőzést,az ovu tesztet,meg minden ilyesmit. A ciklus.hu-ra csak a szexet írom be. Addig is írjunk ide,hogy ki mit érez. Mi más,mint eddig volt. Minden jót!
2012. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/281 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én 28.ra nem várom és tegnap volt ovum, nagyon szerelmes nap volt ;) reménykedem, és hajrá mindenkinek!!!
2012. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/281 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én okt.16-ra nem várom.Sajnos a múlthónapban volt egy spontán vetélésem :-( de legalább nem kellett művi befejezés. Remélem sikerül,ő lenne a 3. gyerkőc.

Szorítok mindenkinek,hogy mihamarabb sikerüljön :-)))

2012. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/281 anonim ***** válasza:
100%

Szia Böbe vagyok! Én elméletileg 24.-ére nem várom, ami pont a szülinapom. Hát nekem kicsit húzós volt az eddigi ciklusom , mert inszem lett volna, de túlstimuláltak. A doki azt mondta, hogy ha kibírjuk akkor a mihamarabbi felépülésem érdekében ne próbálkozzunk élesben. Hát mi próbáltunk szót fogadni, de 2-ből kétszer kiszakadt a gumi. A dokim mondta, hogy ha babásodok, akkor neki nem lesz baja, csak nekem fog tovább fájni a jobb petefészkem. Ovum a 11. és 13. napon volt. Tegnapi uh-n 17mm-es volt a méhnyálkahártyám, még soha nem volt ilyen vastag. A görbém így alakul: [link]

Mindannyiunknak nagyon drukkolok! (bocs kicsit hosszúra sikeredett)

2012. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/281 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Örülök, hogy vannak új csajok a fronton, és a régieket is üdvözlöm! Akkor úgy néz ki, hogy én kezdem a tesztelést, mert nekem 21.-re nem kellene, hogy megjöjjön :-)! Böbe szép a görbéd! Túlstimuláltak? Reméljük a legjobban jössz ki belőle. Még 8 nap és tesztelhetek, nagyon izgi, annyira bízom ebben a hónapban. Itt a görbém: [link] . Szerintetek? Múlt hónapban nagyon magas volt a hőm, pajzsmirigyes vagyok, de szedem a gyógyszerem.. mégis. Lányok felraknátok a görbéteket ti is? A múlt hónapban nem is tudom mennyien voltunk összesen, de azt hiszem 2 vagy 3 pozitív teszt lett, egy tuti, akik most itt vannak azok közül ha mindannyiunknak nem is, de párnak sikerülni fog :-). Én szorítok mindenkinek!!!
2012. okt. 13. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!