Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Andrológusnál tudunk sperma...

Andrológusnál tudunk sperma vizsgálatot csináltatni? VAgy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeséget kérdeztem ,de most hívtam fel a Kaáli Intézetet és ők mondták hogy kérnek előbb egy HPV vizsgálatot és csak utána mehetünk hozzájuk,de ha andrológust keresünk akkor ő lehet nem is kéri azt hanem megnézik egyből?

Akkor hogy van ez


2009. aug. 7. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
andrológus az férfigyógyász. ott spermaszámot néznek, uh vizsgálatot csinálnak. nem tudok róla, hogy HPV-t néznének.
2009. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de nem hpv-ét mondott hanem hogy ott ő hamarabb megcsinálná a vizsgálatot!

Akkor tényleg érdemesebb odamenni ?

2009. aug. 7. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az andrológus, ahogy a nevéból is látszik, a férfiakkal foglalkozik. Veled nem fog.


Szerintem hívd fel azt az andorlógust, akire gondolsz, és kérdezd meg őt. Ezzel párhuzamosan csináltasd meg a HPV viszgálatot egy nőgyógyásznál.

2009. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de itt a páromnak kell:(

spermavizsgálat ,de azért köszi

2009. aug. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!