Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmagyarázná ezt nekem...

Megmagyarázná ezt nekem valaki? Negativ teszt?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam, reggel negativat teszteltem. Hogy létezik ez?

Tudim, hogy ovulációmkor voltam együtt a párommal, nagyon biztam benne, hogy most sikerült a baba, hisz beágyazódás napjaiban menstruációs fájdalmaim is voltak. Pecsételni nem pecsételtem. Ma reggel, 16 nap után a megtermékenyitéssel negativ tesz. Van még esély, hogy ebből lesz baba?


2012. okt. 16. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tutira tudod,hogy mikor volt ovud, akkor már kellene legalább halványan mutatnia!

Az is gondolom tudod,hogy egészséges embereknél is 30% az esély, hogy összejön még ha jókor is voltak együtt!

2012. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát még várj pár napot...

attól hogy ma negatív holnap lehet pozitív.

minden másnap tesztelj reggeli pisiből és hátha kétcsíkos lesz,ha meg nem, akkor még várat magára a baba.

2012. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha hétvégéig nem jön meg akkor tesztelek újból. Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 16. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig van esély.
2012. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért mert ovukor voltál együtt a pároddal az nem garancia rá,hogy azonnal teherbe esel. sokaknak igy is fél év mire összejön a baba.


de azért még lehet,hogy holnap már pozitív lesz

2012. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mi másfél évet vártunk a pozi tesztre annak ellenére, hogy minden hónapban ovukor is együtt voltunk. Nagon ritka, hogy elsőre jön a baba.
2012. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!