Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO+alacsony spermiumszám....

PCO+alacsony spermiumszám. Sikerült így vkinek spontán teherbe esni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés info. A PCO mellett van IR (inzulin terheléskor mennyi?), pajzsmirigy hormon gond, női -férfi nemi hormon probléma, túlsúly, más betegségek? A kevés permiumszám mennyire kevés?


Ezeknek bizonyos eltérései nem zárják ki a teherbeesést, a legrosszabb esetben viszont igen.

2012. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Csökkent glükóztolerancia van, de el kezdtem szedni a Merckformint. Pajzsmirigy okés doki szerint, a hormonokra se mondtak semmi rosszat a dokik (nőgyógyász, endodoki). Túlsúly nincs. Más betegség: nem tudom mire gondoltál :S nem tudok másról. Kevés spermiumszám: száz ezres nagyságrend…

2012. okt. 20. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem lesz gond :) Tartsd a gyógyszeres kezelés mellett a diétát és mozgást, párodnak jót tesz szintén az egészséges életmód, sok E vitamin, szerintem van esélyetek babára.
2012. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jól estek szavaid, bárcsak igazad lenne! Én úgy reménykedem...
2012. okt. 20. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem ezt a száz ezres nagyságrendet! 20 Millió/ ml-től kell segítség, de 10millió/ml-től már inszeminációt mondanak. Sőt, van aki olyankor már lombikot. Nekünk ingadozik, most épp 4.8m/ml, csak lombikra elég. Pár hónapja 14.12m/ml közt volt a vizsgálatok alapján, mégis tehrebe estem spontán (sajnos elhelt). Ja, és én is szedek Metet:) Szóval igen.
2012. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A százezres nagyságrendet úgy értem, hogy amikor vizsgálták, nézték, még 1 millió sem volt ezek szerint :( - legalábbis nekünk azt mondták, hogy százezrekről beszélhetünk és hogy ez ICSI-re jó, de természetes úton szinte lehetetlen a teherbeesés, persze csodák vannak. Nektek azért jóval több van. És olyan furcsa az is, hogy ingadozik a mennyiség (ahogy írtad). Ezért kérdeztem, hogy ilyen kevéssel is jöhet-e létre terhesség főleg úgy, hogy nekem még pco-m is van.
2012. okt. 20. 21:31
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért bíztató kedves utolsó a történeted :)

Sajnálom az elhalt terhességed :(

2012. okt. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!