Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák! Megnéznétek! Szellemc...

Anyukák! Megnéznétek! Szellemcsik vagy sem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. aug. 9. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2009. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos 100%,hogy szellemcsik. Sajnalom :(
2009. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szürke az, de ha rózsaszínes akkor halvány pozi.Sajnos ezt így nem látom annyira.A biztosért csinálj egyet újra! Remélem nem fogsz csalódni!!!
2009. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez negativ sajnos ahoz hogy pozi legyen eleg ha egy kicsit rozsaszin a masodik csik de ez sajna nem az
2009. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sztem meg pozi a szellemcsíknak nem kéne ennyire látszania állítólag az fehér vagy átlátszó!Csinálj még egyet holnap reggeliből!Drukkolok!
2009. aug. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kathrin01 ***** válasza:
Én is azt javalom, hogy csinálj még egy tesztet egy-két nap múlva reggeli vizeletből. Majd írd meg, hogy mi lett! Szurkolok neked!
2009. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdésed is azt bizonyitja, hogy nem igen tudsz meg sokmindent ezen az oldalon. :) Mert amikor elöször feltetted a képeket, akkor rögtön mindenki azt írta, hogy ez nem szellemcsik, ez pozitiv. Én írtam akkor is, hogy szerintem nem az. Most meg mindenki kapásból azt írja, hogy szellemcsik. Feleslegesen is kérdezgeted, csinálj inkább egy újabb tesztet és megtudod a választ! Drukkolok!! :)
2009. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ezt nagyon halvány pozitívnak látom, de a bizonyosság kedvéért csinálj egy újabbat 2-3 nap múlva.

Aztán írd ám meg, hogy mi lett! :)

2009. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csináltam 1orával ezelött lily tesztet azon is van nagyon halványan egy csik most akkor elhihetem hogy babás vagyok?
2009. aug. 10. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutasd meg azt is milyen lett!
2009. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!