Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a duphaston nem hozza meg...

Ha a duphaston nem hozza meg a menstruációt mire számíthatok? Más gyógyszer esetleg? PCOS-s gyanús vagyok!

Figyelt kérdés
Pici rózsaszínes folyásom van, gondolom ettől többnek kellene lennie.Már szerdán befejeztem az előírt adagot.Olyan ideges vagyok.Van cisztám az tuti.Talán befolyásolja?Pár sorral ezelőtt már olvastam vkinek hasonló problémát nem tudom ő mire jutott.Írjatok kérlek, ha Ti is gyógyszerre szorultok a menstruációt illetően.Köszi.
2009. aug. 10. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedtem én is a Duphastont, igaz, nem PCOS miatt. Egy idő után nekem sem jött meg a mensim, hiába hagytam abba a szedését. A dokim lecserélte Norcolutra, ettől jó volt kb. 1 évig, mostanság már ez is kevés volt a mensimhez. Többszöri vérvétellel kiderült, hogy a prolaktinom a baj, ami csak a felső határérték közelében van, de nekem még ez is sok.

Szóval érdemes utánanézni, mi okozza azt, hogy nem hat a Duphaston.

2009. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,holnap megyek vérvételre. Érdekelnek a lehetőségek és ha már tapasztalt vki ilyet annak jól jön a segítsége.Nagyon köszönöm Neked!
2009. aug. 10. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp ki kell vizsgálni. Nem vérzést kell csinálni gyógyszerel, hanem kideríteni hogy mi a gond. Nekem inzulinrezisztencia okozza apcot. Kaptam gyógyszert, 1 hónap után megjött, s utána még 1x utána már kéccsíkos lettem .

Előtte mégcsak nem is menstruáltam.

2009. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok Neked! Én is megyek vérvételekre,holnap kezdem.Remélem hamarosan én is duplán látok :))))
2009. aug. 10. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:

De jó -

Norcolut a jobb

2014. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!