Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónapban kéne legyen...

Minden hónapban kéne legyen ovuláció? Mi befolyásolhatja ha elmarad?

Figyelt kérdés

Ez így tudom hogy buta kérdés. 6 hónapja hőmérőzök, eddig mindig volt, mindig tudtommal mindig volt petekiszabadulás. Most már a 22. napon vagyok, és még mindig nem volt. 14 nap környékén fájt úgy a hasam ahogy szokott, de következő napokon nem emelkedett meg a hőm. Kb 4 napja van tojásfehérjés nyákom ami ovu előtt szokott lenni.

Normális ha ilyen későn lesz (ha lesz). Illetve az is rendben van ha nagy ritkán kimarad egy hónap? Előző hónapban utrogestant szedtem, nem volt valami erős vérzésem mikor abba hagytam, esetleg az is befolyásolhatja ezt a hónapot?


2012. nov. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de ne görcsölj rá ennyire! Lehet, hogy volt, csak valamiért nem nőtt meg a hőd.
2012. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egészséges nőnél is előfordul, hogy egyszer-egyszer kitolódik az ovu vagy elmarad. Nem kell ennyi miatt kétségbe esni.
2012. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a tested nem gépezet

nem órára működik

nagyon sok tényező van ami bebefolyásolja pl a stressz is


ne görcsölj rá ennyire

ha akar jön az a baba

2012. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, igyekszem nem görcsölni, csak volt már egy vetélésem, és nehéz semmire sem figyelve lenni hónapról hónapra. De igen a baba akkor jön amikor jönnie kell:) Köszönöm azért megnyugodtam.
2012. nov. 3. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem buta kérdés!!! Ugyanezt a kérdést én is feltehettem volna, pontosan ezekkel a tünetekkel.... bár nem szedtem gyógyszert de az előző mensim nekem is feltünően rövid és kevés volt a megszokotthoz képest! Sajnos nem tudok neked privit írni, de örülnék ha még írnál. A hőm nem emelkedik, viszont tényleg úgy éreztem volt ovum, mert még pecsételő vérzésem is volt. Tojásnyálka is, és a ovuteszt csak most kezd erősödni... Láttam egy görbét amin nem volt se ovu, se hőemelkedés és mégis baba lett! Na bennem ez tartja a lelket, mert amikor azt írják, hogy ne görcsöljek rá, na attól már a fára mászok! :-)
2012. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy a falramászol, de nem tudunk mást írni. Én 38 vagyok, első babát próbáljuk összehozni, de még sajnos semmi. :( De elfoglalom magam, és sosem méregettem a hőmet, holott kb. 8 éve rajtavagyunk a dolgon. Bízni kell, és picit lazábbnak lenni, különben begolyózik az ember.
2012. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5 ös válaszoló!

Igen én is láttam már olyan görbét hogy nem volt emelkedés, még csak pozitív lh teszt sem, mégis baba lett. Én igazából próbálok nyugodt lenni:D várakozok majd lesz valami. A nyákom vissza tért elég rendesen pedig ilyenkor már rég nem szokott lenni, és csak egyre erősebb.Szerintem azért erölködik a szervezetem, hogy csak legyen ovu:) Tavaly emlékszem volt egy kb 45 napos ciklusom (általában 30 napos) nem tudtam mitől volt, de talán akkor is az lehetett hogy nagyon későn volt ovu, vagy talán akkor nem is volt. Utána minden rendbe jött és szépen havonta megjött. Ha jól láttam akkor ti is babát terveztek?:) Mióta? Szorítok hogy csak menjen fel az a hő, és sikerüljön nektek is:)


Kedves 6 os válaszoló:)

Kívánom hogy mihamarabb sikerüljön nálatok is a baba:) Megkérdezhetem hogy mikért nem hőmérőzöl? Én babatervezés nélkül is néztem, és nagyon élveztem, hogy tudom mikor mi zajlik bennem, most persze ez egy kicsit bekavart hogy mégsem úgy van ahogy vártam, de meg próbálok nem figyelni erre, majd lesz valahogy.

2012. nov. 4. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

érdekes ez a hőmérőzés


én pontosan tudom mikor mi történik a testembe anélkül h méregetnék meg figyelgetnék tesztelgetnék .....

2012. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát talán azért annyira mégsem tudod pontosan mint aki nézi a hőjét. De hát mások vagyunk van akit érdekel van akit nem.
2012. nov. 4. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!