Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A súly befolyásolja a teherbee...

A súly befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
A lányom tervezésekor 65-70 kg voltam, most 80 kg vagyok! Lehet emiatt nem sikerül a kistesó, bár fél éve volt egy vetélésem, az oka nem derült ki! A lányunk elsőre sikerült!
2012. nov. 5. 08:02
 1/7 Mara Acoma ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez olyan nagyban befolyásolná... Nem egy 100kilós kismamát látni. A dokinál kérj egy hormonvizsgálatot, vezess ciklusnaptárt (hőmérsékletet kell mérni minden reggel, hogy van e peteérés), esetleg csináltan egy petevezeték átjárhatósági vizsgálatot, a párodnak sem ártana egy spermavizsgálat.

Az sem mindegy, hogy mióta próbálkoztok, illetve hogy a vetéléskor nem lett e valami bibi nálad. Szóval ne találgass, inkább menj el a dokihoz:-)

2012. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia elsömet 77el kezdtem 2dikat 80al 3 dikat 85 most meg 105kg-an is terhes voltam:-)
2012. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azóta voltam uh-n elvileg semmi gond. Missed ab volt!

A férjem is azt mondja menjek dokihoz, de nem hiszem, hogy gond lenne! Vezettem hőgörbét, van ovum, ovu teszteltem is! De már a feladás határán vagyok! Több, mint egy éve próbálkozunk, a vetélés fél éve volt.


Kedves utolsó, hányadok próbálkozós hónapban fogantak meg a babák? Gratulálok!

2012. nov. 5. 08:31
 4/7 Mara Acoma ***** válasza:
Első vagyok megint: A petevezeték bármikor, még egy felfázástól is elzáródhat. A párod is ki lett vizsgálva? Az, hogy van peteérésed, még nem jelenti hogy minden oké... Lehet, hogy nem tud megtapadni a baba. Én nem hezitálnék, gondolom érvényes a TB-d, minden vizsgálat ingyenes és nem tart sokáig.
2012. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ő nincs kivizsgálva!

Hova érdemes mennünk és mikor? Ma jött meg,bár még nem rendesen!

Köszönöm első a válaszokat!

2012. nov. 5. 08:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Császárral született a lányunk! Ahogy kigondoltuk megfogant, ezért sem értem, hogy a kistesó miért nem akar! :-(
2012. nov. 5. 08:42
 7/7 Mara Acoma ***** válasza:
Megint Én..... A nőgyógyász mindent elmond, minket is elküldött, a beutalót is Ő írja a párodnak. Urológián (andrológia)csinálják a vizsgálatot.
2012. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!