Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció után mennyi...

A menstruáció után mennyi időnek kell eltelnie, hogy sikerüljön is? Most megint megjött aminek nem kellett volna, és most már ott tartok, hogy szétvet az ideg.

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy aki nem akar babát annak összejön és a rosszabbik esetben még árt is annak a pici kis emberkének.Aki meg akar annak meg az Istenért sem akar összejöni.Mit tegyek?
2008. máj. 22. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Menstruáció első napjától számított két hét múlva próbálkozatok (szóval, ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius pózban és tegyél magad alá egy párnát aktus során, aktus után pedig gyertyaállás kb. 20percig és nyugodt fekvés utána. Sok sikert!!!
2008. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát hallod ezt nemtudom hogy aki akar annak miért nemjön össze a pici olyan gyorsan. mi már 18 honapja hogy várjuk. de még nemakart jönni idáig. ti miota probálkoztok?
2008. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Nekünk a második jött össze véletlenül, de nagyon drukkolok minden kevésbé szerencsés párnak! Nekem úgy számoltam, hogy kb a 15-20nap között jöhetett össze a baby, de mindenki más rendszerben él! Csak egy tanács (nekünk ez is bejött) ne a baba "kedvéért" bújjatok ágyba, hanem egymás örömére. Szeretkezzetek ne "gyereketcsináljatok"!

Remélem jövő hónapban már te is a pár hetes terhesek sorát gyarapítod! Szorítok értetek, nagyon sok sikert!

2008. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia légy nyugodt!majd sikerül nekünk is,csak kicsit nehezebben!én már attól vagyok ki"hogy majd jön ha akar"meg"ne azért szexeljetek,mert".akinek össze jön a baba az nem nagyon érti,mit érzünk!nem azt mondom,hogy fogalma sincs,de teljesen más megélni!nyugi!nem vagy egyedül!kitartás!és a gólya,egyszer csak csenget!puszi
2008. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel, nekünk 4 év után jött össze a baba (orvosi segítséggel).

Én azt javaslom, legyetek együtt a pároddal 2-3 naponta, a saját örömötökre! Nem hiszek a tankönyvi 14.napban, mert minden nőnek más a szervezete, más a ciklushossza, stb. Nekem pl. 26 napos ciklusaim voltak, mégis a 17.napon volt pé-m.

Mióta próbálkoztok? Mert ha megvan egy éve, akkor vizsgáltassátok ki magatokat. Az olyan felületes orvosok, akik engem is vizsgáltak (UH-gal megnézte, milyen szép a méhem, abszolút alkalmas a terhességre) nem jók.

Sok sikert! :-)

2008. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatásokat.Mi ugy 2-3hónappal ezelőtt gondoltuk úgy,hogy most már ideje hogy nekünk is legyen babynk.Hét éve vagyunk együtt.Meg fogadok minden tanácsot,és ha ne adj'Isten nem sikerül jövöhónapban se akkor elmegyünk dokihoz.Remélem mindenkinek egyszer sikerül!!!!Puszi
2008. máj. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!