Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív a teszt, de mégsinc...

Ha negatív a teszt, de mégsincs menstruáció, mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó.A helyzet az,hogy van már gyereke,de tervben van a kistesó.7.napja késik a vérzés és terhességi tünetei is vannak rendesen.Pont úgy,mint az első terhességénél,de negatívat teszteltünk.Kérdésem az lenne,ennek ellenére lehet-e terhes,illetve ha nem,vajon mitől vannak hasonló tünetei és miért nem jön meg?Menne orvoshoz,de még korainak tartja és vár pár napot.Valakinek valami okos véleménye?

2012. nov. 5. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
kesoi peteeres, hormonzavar.nekem volt hogy 10 napot is kesett minden nap ugy ereztem meg fog jonni.
2012. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várjon még pár napot és utána teszteljen! Lehet, hogy akkorra már pozitív lesz az eredmény.

Amúgy sok oka lehet annak, ha nem jön meg: pl. stressz

De ha tüneteket produkál, akkor lehet, hogy terhes.

2012. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hormonzavar, ciszta, stressz is lehet.
2012. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy 1 hónapja járt nőgyógyásznál,ott minden rendben volt.Inkább ilyesmitől tart,hogy esetleg méhen kívüli lehet a terhesség?Amúgy tavasz óta nem szedi a gyógyszert(fog.gátlót)és eddig rendben volt a ciklusa.
2012. nov. 5. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhen kívüli terhesség esetén is pozitív a teszt, csak életveszélyes kimenetele lehet. De a teszt nem válogat a beágyazódás helyétől függően! Kimutat minden terhességet. Nekem hormonzavar és ciszta okozta, amikor negatív volt a tesztem, de egy hónapom kimaradt. Szerintem nézesse meg magát mégegyszer (nekem sem vette észre, csak a harmadik orvos... "nem vették észre"... konkrétan nem néztek meg rendesen, szerintem).
2012. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. nov. 5. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok. 11 napja késik, teszt negatív, szerintem marad is az.

Ciklusaim rendben vannak. Csütörtökön megyek dokihoz, remélem kiderül valami. Nagyon félek attól, hogy valami nagyobb gond van, mert ilyen még sose volt velem.

2012. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!