Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok légyszives aki lombikos...

Csajok légyszives aki lombikos segitsen nekem? Nagyon surgos lenne a punkcio vegett. - altatas?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete benáthásodtam, már jobb azért de most meg kicist fáj a légcsövem. Az orromon kapok levegot, nem vagyok lázas és a torkom sem piros csak a légcsovem faj kicsit. Szerintetek igy nem fognak altatni? Holnap lesz a punkcio es nagyon felek, mivel ezt ugye nem lehet elhalasztani. Mi lesz? Szerintetek? Vagy ilyen kisebb altatasnal nem szamit. Jaj már nagyon ideges vagyok. Ha nem szolok nekik es megis megcsinaljak utana lehet vmi gondom belole? Koszi szepen

2012. nov. 7. 09:31
 1/10 Mara Acoma ***** válasza:
Hú ezt neked kell eldönteni, hogy vállalod e a kockázatát annak, hogy nem szólsz a dokinak... Az eszemre hallgatva mindenképpen mondanám, ha a szívemre akkor viszont kussolnék és reménykednék. Ezt nem dönthetik el helyetted...
2012. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Hát nagyon nem tudom mit csináljak. Viszont azt sem szeretném ha ébren csinálnák meg a dolgot, mert az biztosan fáj. De igy szerintetek milyen gondom lehet belole? Jo persze tudom nem vagytok orvosok de mégis?
2012. nov. 7. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem említsd meg a dokinak,lehet,hogy nem is probléma,mivel vénásan altatnak,azt írod:az orrodon kapsz levegőt,tehát simán elalszol.Egyébként nagyon rövid altatás.A lényeg:ne idegeskedj,az semmiképp sem jó.Sikeres lombikot kívánok.
2012. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mara Acoma ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne bajod, de ugye mindennek van kockázata és sosem tudod, mikor esel bele az 1%-ba... Végül is ha láz,gyulladás,orrdugulás ilyesmi nincs, akkor nem para az altatás. De ne hallgass kérlek senkire, inkább tényleg kérdezz rá a dokinál... Egy telefont megér az egészséged!


(az első válaszoló is Én voltam)

2012. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, nyugodtan altathatnak, nem lesz baj.

Én lázas lettem és nagyon-nagyon náthás, levegőt alig kaptam, de nagyon vigyáztak rám és nem volt semmi baj.

Altattak. Ez nem mély alatatás, csak olyan kábítás jellegű, maszkkal csinálták, pár perces csak.

Ne félj!

2012. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem lombikon voltam,hanem konizáción,de nekem pl. a móri altatóorvos nem volt hajlandó megcsinálni az altatást náthásan,kénytelen voltam helyi érzéstelenítésben végigkínlódni a dolgot.


Helye,dokija válogatja,úgy tűnik,de ahogy a szavaiből kivettem,nem kockázatmentes.


(Szerintem a műtét előtti altatóorvosi vizsgálaton a dokinak látnia kell,hogy altatható vagy-e.)

2012. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valszeg megcsinálják így is, de mindenképpen szóljál róla előtte.
2012. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen csajok. Még gondolkodok. Mindenképpen meg kell vhogy csinálniuk ha igy ha ugy mert ugye bent nem maradhatnak. Meglátom holnap hogy fogom érezni magam. Jaj de bárcsak már holnap ilyenkor lenne... :D
2012. nov. 7. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma már "holnap ilyenkor van"! :) Na, hogy csinálták? Remélem jól vagy!
2012. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia.nem szóltam aztán nekik,mert jobban voltam.az altatás után nehezebben tértem magamhoz,igy két adag infúziót kaptam.de már jól vagyok
2012. nov. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!