Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most én vagyok kattant vagy...

Most én vagyok kattant vagy tényleg elfárad a sok várakozásban az ember?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve próbálkozunk a férjemmel. Millió kivizsgálás, labor, egy műtét. Rengeteg remény, majd csalódás. Kb így lehetne leírni az elmúlt időszakot.

Most ott tartunk, hogy talán rendeződnek a hormon gondjaim, és lesz esélyünk babára.

Viszont lelkileg nagyon rossz passzban vagyok. Úgy érzem már nincs erőm semmihez, és talán nem is akarok gyereket. Egyszerűen nem lennék jó anya. Aztán pár perc után meg az motoszkál a fejemben, hogy na ne már, egész életemben családot képzeltem el.

Teljesen meg vagyok zavarodva.

Ti is tapasztaltatok már ilyet? Mi erre a megoldás?

(Lehet saját magam forgatom, de most tényleg nem tudom elképzelni.)


2012. nov. 8. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom hogy te nagyon szeretnél gyermeket.csak félsz hogy megint nem jönne össze és csalódnál.emiatt vannak olyan gondolatok a fejedben hogy már nem is akarsz gyermeket.ne add fel.hidd el hamarosan már a pocakodban lesz egy kislakó.bízz benne és sikerülni fog.mi 9 hónapot vártunk a pici fiúnkra.de megérte mert gyönyörű és egyszerűen imádom.remélem hamarosan írsz majd egy üzit hogy nem adtad fel a reményt és terhes vagy. :)
2012. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy gondolom, hogy már a csalódás elől menekülsz ezzel a gondolattal. De itt a finisben már ne add fel. :) AHogy megtudod, hogy jön a pici, el fogsz felejteni minden ilyen gondolatot és te leszel a világon a legboldogabb. :) Ebben biztos vagyok! Én is szorítok Nektek! És fel a fejjel, minden helyére fog kerülni, csak türelem. :)
2012. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon is megértelek, én ezt 7 évig csináltam... aztán már olyan elegem volt, hogy azt mondtam most már elég, boldogok leszünk baba nélkül is... és akkor már ő bent volt a pocimban, de még nem tudtuk. Egyet mondhatok, felejsd el a babtervezést, próbálj meg másfele nyitni, akár egy tánckurzus, nyelvtanulás, pihenjetek egy kicsit, ezt úgy értem, hogy ne gondoljatok a terhességre, egyszerűen csak éljétek a mindennapokat és szeressétek egymást. Ha rendbe jött a hormonproblémád, meglátod ép testeben ép lélek, jönni fog a baba is!
2012. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyira jól esnek ezek a biztató szavak. :) Köszönöm nektek!

Valahol a lelke mélyén tudja az ember, mit kell tennie, és csak pozitívan szabad gondolkodni, de időről időre szükség van a megerősítésre. És tőletek most pont ezt kaptam. :)

2012. nov. 9. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!