Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes, annak melyik...

Aki terhes, annak melyik részen fájhat a melle?

Figyelt kérdés
A mellem belsö része fáj,mintha elfeküdtem volna,de még a folyásom is ragacsosnak mondható.Szerdára várom,hogy megjöjjön.
2009. aug. 13. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért fáj:)
2009. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor vegyél egy tesztet ha félsz h terhes vagy, nehogy már abból állapítsd meg h terhes vagy h a melled melyik része fáj :S
2009. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki várandós, annak az eleinte a bimbója és környéke fáj (azaz hiperérzékeny). Később pedig érzékennyé válik mindenütt és hason se tud aludni. Menj el nőgyógyászhoz mindenképp, mert más oka is lehet annak, h fáj. Szoktad magad vizsgálni rendszeresen? (a ciciben lévő esetleges csomók kialakulása miatt rendszeresen kellene minden nőnek zuhanyozáskor megtapogtania a melleit.)
2009. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egész fáj,de annyira hogy ha hozzá ér valami be lehet tojni! :)
2009. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az egyik fáj ,a bimbó nem.
2009. aug. 13. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

én ugy hallottam, hogy kinek hogy. a sógórnőmnek nem is fájt egyáltalán abból vette észre, hogy terhes:D


nekem 24-én kéne nem megjönnie, de már ma kezdtem érezni a mellbimbóm érzékenységét....

ilyen korán nem szoktam, ha megjön.

akkor én reménykedhetek?

2009. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahány cici annyi fájdalom, mindenki más és van akinek itt van akinek ott fáj(t) a cicije. Menzi előtt természetes a mellfájdalom, így nem biztos hogy azért fáj. A folyásra sem lehet sajna adni mert az is egyénenként változó.

Ha jókor voltatok együtt megvan az esély a babára. De ez majd a jövöhéten kiderül, ha késik. Akkor érdemes majd tesztet csinálni.

Minden jót!

2009. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!