Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E hónap 15 én fog megjönni,...

E hónap 15 én fog megjönni, mikor probálkozhatunk leghamarabb, h. teherbe essek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ma már 13-a van, akkor ezek szerint két nap múlva jön meg, akkor nov 25-től dec3ig szerintem ha kétnaponta együtt tudtok lenni akkor el lehet csípni a peteérést. Mióta próbálkoztok? Első baba?
2012. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Háát most fogjuk elkezdeni a próbálkozást, igen az első baba lenne:) köszi a választ:)
2012. nov. 13. 09:22
 3/9 A kérdező kommentje:
És az pozitív hatással van a teherbeesésre hogyha 1 hónapja nem voltunk "úgy" 1ütt?:)
2012. nov. 13. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár nov 24-től is próbálkozhattok már! Szerintem az nem jó, ha 1 hónapja voltatok együtt utóljára, mert nem frissek a spermiumok. Ezárt ajánlják 2 naponta az együttlétet, ahoy az első hozászóló is írta.
2012. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A spermiumok ujratermelődnek-elhalnak-ujratermelődnek, ugyhogy lényegtelen mióta nem voltatok együtt.Viszotnt 2naponta azért jó mert az elég idő az ujratermelődéshez.

Amugy szerintem a 10ik ciklus napodtól egészen a 20 ik próbálkozzatok kétnaponta.ha félidőben van peteérésed az pont jó.Ha később, akkor belefér:)sok sikert

2012. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, én orvostól hallottam, hogy jobb a spermiumok minősége, ha előtte kb 2 nappal "ki volt ürítve". Koncentráltabban vannak benne az új aktívak.
2012. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet van benne valami.Mindegy.A lényeg h szexeljetek...:)
2012. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5ös vok..A párom volt sperma viszgálaton.Ott aztmondták 5 napig ne szeretkezzünk a mintaadás előtt...De a gyerekhez szexelni kell, szóval mindet bele;)
2012. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. nov. 13. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!