Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Es ezen lattok valamit?

Es ezen lattok valamit?

Figyelt kérdés

[link]

Akit nem erdekel lepjen tovabb :)


2012. nov. 15. 08:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég haloványka, de mégis látom.
2012. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Én csak egy csíkot látok. Mikor teszteltél?
2012. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Igen nagyon halovany, van meg 3 nap a nemvartig, csak hat en ilyen turelmetlen tipus vagyok :) Es vallalom a kovetkezmenyeket :)))
2012. nov. 15. 08:55
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha megfelelő szögből nézem a monitort, akkor nagyon halványan látom a 2. csíkot. De őszintén szólva, erre nem alapoznék semmit. Egy teszt akkor pozitív, ha egyértelműen látni, nem akkor, ha úgy forgatom, meg fény felé tartom stb. Az még lehet akármi. Tudom, hogy nehéz, de legyél egy kicsit türelmesebb, hisz te is láthatod, hogy ezzel nem sokra mész. Lehet, hogy beleéled magad, aztán mégsem az, vagy ha tényleg terhes is vagy, most még úgy sem tudod biztosra. Szóval ugyanúgy megmaradt a vagy-vagy helyzet. Várd ki a menzeszed napját, akkor tesztelj újra, ha ez halvány pozitív, akkorra már egyértelműnek kell lennie. Drukkolok!
2012. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
váooo, kicsit hamar teszteltél, de én határozottan látom a második csíkot is!!! GRATULÁLOK:-))))))
2012. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Tudom, hogy nagyon nehéz várakozni, de szerintem tereld el a figyelmedet és csak 1-2 hetes késénél tesztelj, így szerintem sokkal kínzóbb. Remélem, hogy mihamarabb olyat tesztelsz, ami teljesen egyértelmű lesz!
2012. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Szia! Ezen már látszik, hogy van egy kialakulóban lévő 2. csík. Drukkolok, hogy ne csak szellem csík legyen!
2012. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ez pozi :-) gratula!!!
2012. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Én is látom! Bár nekem lenne ilyen tesztem!
2012. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!!! Aranyosak vagytok :) Majd meglatjuk 3 nap mulva csinalok digitalisat :) Addig is itt van meg egy kozelebbi kep :) Aztan befejeztem 3 napig :)))

[link]

2012. nov. 15. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!