Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblueval lett valakinek...

Clearblueval lett valakinek nagyon nagyon halványan pozitív és utána erősödott? Számít ha nagyon korán teszteltem és nem is reggel? Van esély a babára?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2napos késés után a Clearblue erős pozitív lett reggeli vizeletből. Hányadik napon teszteltél? A legjobb, ha mindig reggeli első vizeletből tesztelsz! 3-4nap múlva ismételd meg, s ha erősödött, akkor babó van a dologban!
2009. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel a gabriel teszt neg. lett sajnos. Nem értem akkor a clearblue miért lett poz.? Ovu után 11. napon teszteltem.
2009. aug. 15. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél! Várj még 4-5napot, s ha nem jön meg, tesztelj újra reggeli első vizeletből Clearblue-val. Majd írj! :)
2009. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!