Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellem nagyobb és érzékenyeb...

A mellem nagyobb és érzékenyebb, de nem feszül. A menstruációm megvan. Délben hányingerem van. Sokat szédülök. Görcsöl a hasam. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A mellem nagyobb lett és érzékenyebb, de nem feszül. reggel nincs, inkább délben van hányingerem de nem sokáig tart. A menstruációm megvan, de elöbb jött meg mint kellett volna. sokat szédülök. és görcsöl a hasam. ez terhesség is lehet? vagy csak beképzelem magamnak?
2007. szept. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy tesztet és csináld meg. Egy hónapos terhességet már kimutat és akkor nem kell tovább emésztened magad. Amúgy az első hónapban én is még véreztem egy kicsit.
2007. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt!

A terhesség alatt is előfordulhat vérzés, viszont lehet hormonális problémától is.

2007. szept. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szua!


Mindenféleképp menj orvoshoz,nehogy késő legyen.Egy tesztet is csinálj előtte!

2007. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!