Egy napos menzesz?

Figyelt kérdés
Legkésőbb 12-én kellett volna megjönnie (kb. 28-31 naposak a ciklusaim), erre 4-én jött meg, de csak 1 napig tartott (egy hétig szokott). Azóta többször éreztem hasszúrkákat - kb. mint peteéréskor, de mindig elmúlt pár napra, aztán előjött picit, elmúlt és most megint semmi tünetem nincs (már van egy gyerekem, nála volt pl. cicifeszülés és állandó erősebb menzesz-szerű görcs elég korán). 16-án reggel a tesztem negatív lett. Megszakítással védekezünk sok-sok éve sikeresen. Múlt hónapban voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált. Nincs túl sok "kedvem" sűrűn fizetni se tesztre, se dokira... Ti mit tennétek? Várjak, vagy még egy teszt még vagy sztk? Vagy volt valakinek ilyen?
2012. nov. 18. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van Tb-d akkor kérj egy vérvételes Hcg vizsgálatot az a tuti és nem is kerül semmibe...
2012. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam az "sztk" nőgyógyásznál, kb. 2 perc alatt kézzel megvizsgált: nem vagyok terhes. Egyéb vizsgálatot nem tartott szükségesnek, várjak, majd megjön.
2012. nov. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!