Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láz és nátha mennyire befolyás...

Láz és nátha mennyire befolyásolja a teherbeesést? Most tartok a beágyazódási szakasznál, most vándorolnak lefelé.

Figyelt kérdés
Most tartok a beágyazódási szakasznál, most vándorolnak lefelé... Viszont beteg vagyok, gyógyszert nem merek bevenni. Van összefüggés a kettő között, van esély a beágyazódásra?
2012. nov. 21. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pont a beágyazódásnál voltam megfázva, hőemelkedésem is volt, de mégis terhes lettem. Nem ezen múlik!
2012. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
OFF Érdekelne, hogy honnan tudod, hogy épp most van a beagyazodas.
2012. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pontosan persze nem lehet tudni, csak tippelni. De utána számolva a beágyazódás napokon belül, hétvégén kell h legyen szerintem. A folyamatból indulok ki.

Válaszokat köszönöm!

2012. nov. 21. 07:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm,hosszabb ideig nem esett teherbe. Az egyik hónapban ráadásul nagyon beteg is lett,láza is volt,még antibiotikumot is szednie kellett. Aztán a menzesze meg is jött,de rövidebb és kevesebb volt,de a betegségnek tudta ezt be.A következő hónapban már nem jött meg neki. Az első uh-n kiderült,hogy 8-9 hetes terhes volt tehát a betegsége alatt sikerült a babának megfoganni,és a kevesebb mensi is már a baba miatt volt. Sok sikert neked!
2012. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez jó hír, gratula neki is. Akkor reménykedek... :)
2012. nov. 21. 08:55
 6/11 anonim ***** válasza:
:) érdekes én 2x is akkor lettem terhes amikor náthás voltam :)
2012. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor legyengül az immunrendszer, és azáltal könnyebb teherbe esni is! Valahol azt olvastam, hogy ilyenkor nem "védekezik" az immunrendszer a terhesség ellen.
2012. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! Remélem végre sikerült!! :)
2012. nov. 22. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Sikerult? Vannak mar hireid?
2012. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm érdeklődésed, de sajna nem tudok semmi jót mondani még. Ma reggel megpróbáltam tesztelni, de negatív lett :( Remélem azért, mert korai volt, és nem azért mert nem lakik bent senki... Reménykedek még, csak kicsit elkeseredtem :(
2012. nov. 28. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!