Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig igyam a cickafark teát?

Mara Acoma kérdése:

Meddig igyam a cickafark teát?

Figyelt kérdés

Tegnap volt ovu szerintem.

Folyékony nyák, derékfájás, jobb oldali petefészek szurka, együttlétkor éreztem, hogy fáj picit, mint ahogy szokott ilyenkor. Sajna az ovuteszt még nem ért ide, de már rendeltem egy 20db-os csomagot. (remélem feleslegesen)


De még csak a 13. napon vagyok 27-33 napos ciklusaim vannak.


Igyam még ma? Vagy már palástfű?


2012. dec. 4. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudhatod, hogy teherbe estél-e vagy sem, én azt javaslom, hogy a következő mensiig ne idd. Ha megjön akkor idd megint kb félidőig majd megint szünet. Így majdnem biztosan elkerülheted, hogy már terhesen idd és esetleg vetélést okozzon. Sok sikert a babához! 10 hkm
2012. dec. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Idd meg ma a cickat!!!:))) segit megrepeszteni a tuszot, hiaba volt meg a peteeres, tuszo nem biztos, hogy megrepedt. En 1-2 nappal tovabb ittam, annyira sikeres volt, hgy volt 1 csepp ver a tisztasagi beteten, ami meg soha:)

Azota 37 hetes kismama

2012. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves elso! Meg csak a 13. dpon van, teherbe meg semmikepp sem esett. Ha esetleg megvolt mar a peteeres, es volt megfelelo himivarsejt, meg csak mostanaban talakoznak. A beagyazodas elott nem tud artani a cickaval. Az meg meg minimum 7 nap.

Elozo voltam.

2012. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma és holnap iszom még, hátha tényleg rásegít :)
2012. dec. 4. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:

hehe, ugyanazt írhatnám, amit a második válaszoló! :))) Én is ittam az ovulációs tünetek utáni napon is a cickát, és nekem is - életemben először - volt egy tűhegynyi vér a tisztasági betétemen :) Abban a hónapban már meg sem jött...

32 hetes km

2012. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor bizakodhatok kicsit :)) Most ittam meg, még pont egy adagnyi maradt és vennem kell. Ha kel..... :))
2012. dec. 4. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Reméljük,már nem kell!! :)) Hányadik hónapja iszod? Nekem a 3. volt sikeres, pont letenni készültem a teákat, mondván "ez sem jött össze"... :)
2012. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és lemaradt a 32 hetes km válaszoló voltam :)
2012. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!