Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hét napja kellett volna...

Hét napja kellett volna megjöjjön a menzeszem, de nem jött meg. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Csináltam két terhességi tesztet.... mind a kettő pozitív lett. Arra gondoltam, hogy terhes vagyok, még nem voltam orvosnál(pénteken megyek). Amúgy semmi más terhességre utaló tünetem nincs. Kiváncsi vagyok a tapasztalatokra, mert ahogy itt olvasom a kérdéseket és kommenteket látom, sokan írják, hogy ciszta is okozhatja a pozitív tesztet. És a menzesz késését/kimaradását is okozhatja ciszta?
2012. dec. 4. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Van esély rá, hogy állapotos vagy? Mármint védekezés nélkül voltál együtt a pároddal?
2012. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha szexuális együttléted volt és nem védekeztetek megfelelően, akkor lehet, hogy terhes vagy. Emellett a teszt lehet cisztától is pozitív. Viszont lehetsz terhes is, nem számít, hogy nincs semmi más tüneted. Majd az ultrahang és a nőgyógyász kideríti, hogy mi áll a pozitív teszt és a kimaradt menstruáció hátterében.
2012. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok. Igen, védekezés nélkűl, és akkor volt peteérésem is,
2012. dec. 4. 12:09
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül lenni akármilyen terhességi tünetnek az elmaradt menstruáción kívül!

Két pozitív teszt is bizonyítja ,hogy ez baba lehet.Gratulálok!

2012. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy terhes vagy. Ha mindenképp akarod tudni, akkor érdemes elmenned orvoshoz, mert már uh-n is látszik, ha terhes vagy.
2012. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Basszus mintha én kérdeztem volna... :O Ugyanígy vagyok. Még az 1 hét is stimmel.. pont gondolatam, hgy megkérdezem, hogy csak hülye vok, vagy van ez így... Na majd írd meg, hogy baba -e. Én csak 17.-én készülök dokihoz. Nekem is feszt ez van a fejembe, hogy lehet csak ciszta.. Kész... :O Ma ez egy ilyen nap :O

:)

2012. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
pozi teszt... ez biztosan baba! gratulálok :)
2012. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat.

Kedves utolsó, nagyon jó olvasni, hogy van még valaki abban a cipőben mint én. remélem, hogy mindkettőnk esetében babáról van szó... Írj ha van valami változás nálad

2012. dec. 4. 13:55
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó előtti
2012. dec. 4. 13:56
 10/21 A kérdező kommentje:
kedves 13:55! köszönöm
2012. dec. 4. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!