Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy ezt már...

Lehetek terhes, vagy ezt már éreznie kellett volna az orvosnak a vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Vasárnap este (2.-a) óta enyhén fájdogál a mellem és szurkál a hasam is. a párommal nov.9.-én,10.-én, 14.-én feküdtem le védekezés nélkül (megszakításosan)

ha abból adódóan teherbe estem volna,azt az orvos érezte volna a mai vizsgálaton nem?

Egyébként 1.-én és 2.-án is védekezés nélkül feküdtünk le(szintén megszakításosan) ugyanis babát tervezgetünk,csak még kicsit várunk vele,viszont ha becsúszna nagyon örülnénk neki.tehát az 1.-e és 2.-aiból még lehet baba nem? Egyébként 20.-ra NAGYON NEM VÁRON... :)


2012. dec. 4. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Már tegnap is ezen kattogtál. A múlt havi együttlétek óta gondolom már menstruáltál, szóval alapból nem valószínű, hogy akkor teherbeestél. És igen, azt már észrevette volna a doki. Ebben a ciklusban meg még feltehetően peteérésed sem volt, hiszen csak 20-án lesz esedékes a következő menzeszed. Vagyis csak mostanában várható, valószínű emiatt érzed a szúrkálást is. Egyébként persze a megszakítás nem biztonságos védekezés, de ha a párod időben kiszáll, akkor elég csekélyke az esélye, hogy becsúszik a baba.
2012. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy amugy az agyaddal minden rendben van?...

Amugy attol hogy huszadjára felrakod a kérdést nem leszel okosabb...ha dec huszra nem várod akkor az ovud dec 6án van ergo nem nem leszel terhes.Pláne megszakítással.

Tipikusan az a fajta leszel aki annyira rágörcsöl hogy csak azért se esel majd teherbe....

2012. dec. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!