Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit adjak 3 éves kisfiamnak...

Mit adjak 3 éves kisfiamnak aki állandóan gyógyszert szed, de most megint köhög, piros a torka, mandulái de nem akarok erős antibiotikumot adni neki. Akkor mit?

Figyelt kérdés

Állandóan 2 hetente vagy 3 hetente pár napig gyógyszert szed már több mint 1 éve. VAgy tüszősmandula, vagy torokgyulladás. Mindig Augmentin, Cedax baby, stb...

Most adtam neki 15 csepp Cataflam cseppet, de a Nurofen nem elég, ilyenből mindig gyógyszerszedés lett eddig, de hátha van más megoldás csak én nem tudom.


2012. dec. 6. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Kisfiam szeptemberben kezdte az ovit, azóta hozza haza a különféle vírusokat. Ő is, és a húga is azóta egyfolytában betegek voltak. Már-már kétségbeejtő volt a helyzet, mert a 15 hónapos lányunk azóta hörgött, köhögött megállás nélkül, hol lázas volt, hol hőemelkedése volt, de nem tudott kigyógyulni a betegségből. A Bethesda kórházban egy főorvos ajánlotta a grapefruit mag kivonatot immunerősítőként. Hát, az árától padlót fogtam, de megvettem. A kicsi egy hét alatt tökéletesen meggyógyult, és a nagynak is elmúlt az orrfolyás, és a hurutos köhögés. Talán érdemes lenne kipróbálni nektek is:

[link]

2012. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

tavaly szeptemberben kezdte a nagyobbik az ovit és hordta haza a betegségeket.

A nagynak hörghurut van általában, a kicsinek meg mandulagyulladás. kIPRÓBÁLJUK AMIT KEDVES UTOLSÓ ÍRTÁL, MÁR NEM OSZT NEM SZOROZ AZ ÁRA. nem akartam nagybetüvel írni.

indulunk a dokihoz sajna. megmutatom neki hátha még az elején vagyunk és valahogy kiküszöböljük a gyógyszert.köszi mindenkinek.

2012. dec. 6. 15:43
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia!Ennyi gyógyszer szedéstől már jól tönkre mehetett a hasznos bélflórája, még jobban legyengült az immunrendszere. Minőségi probiotikummal be kell vinni a hasznos bélbacikat és megerősíteni az immunrendszerét. Ehhez használj gyógynövényeket. Nagyon jó az Aloe Vera tőzegáfonyás változata , ami egyben prebiotikumként is hasznos a bélbaciknak. Van még pár remek gyógynövény alapú termék, amit érdemes lenne fogyasztania.Nagyon sok jó tapasztalat van velük.Ha érdekelnek a részletek, akkor emailben szívesen elküldöm. Sajnos, ha közösségbe járnak a gyermekek és gyenge az immunrendszerük, akkor egyre gyakoribb, hogy mindent elkapnak a többiektől. Jobbulást!
2012. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó. írj e-mailt a részletekről légyszi.

Voltunk dokinál: mandulagyulladás, Cedax Baby-t szed 1x5ml-t. sajnos, dehát a doki szerint ezt nem szabad gyógyszer nélkül hagyni.

2012. dec. 6. 21:03
 15/19 anonim ***** válasza:
A kedves Grapfruitmag-kivonatos válaszolótól kérdezném, hogy ezt lehet gyerekeknek is adni? Én is láttam múltkor azt hiszem a DM-ben több féle grapfruit-mag cseppet, (ezek mondjuk jóval olcsóbbak voltak, mint amit belinkeltél), de azokat nem lehetett gyerkőcnek adni.Egyébként nálunk is az van mint a kérdezőnél, szeptember óta állandóan beteg, nálunk is állandó antibiotikum-kúra :(
2012. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a fajta grapefruit mag kivonatot lehet adni már csecsemőknek is!
2012. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Köszi a választ (előző vagyok)! Hány cseppet adsz a gyerkőcnek? Azt láttam, hogy felnőtteknek 3x15 cseppet kel szedni. Folyamatosan szeditek vagy alkalmanként? Hol rendeled meg? Ki szeretném én is próbálni, mert már tényleg egy vagyont költöttem különböző gyógyszerekre, de folyton beteg a kisfiam. Köszi, ha válaszolsz.
2012. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, csak most néztem vissza a kérdésre. A kislányom 1,5 éves és 10 kg, napi 2×8 cseppet javasolt a doki, a fiam 3,5 éves 18 kg, neki 2×15 cseppet. Interneten rákerestem, úgy rendeltem. Nem folyamatosan adom, hanem hetente egy-két alkalommal, ha mégis megbetegszenek, akkor gyógyulásig minden nap.
2012. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi a választ! Ezek szerint akkor nem adod nekik folyamatosan, csak ha megbetegszenek, amúgy csak alkalmanként. Remélem nekünk is használni fog!
2012. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!