Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetélés után nektek a...

Korai vetélés után nektek a következő hónapban egyből volt peteérésetek? Nekem miért nincs :/

Figyelt kérdés
Előző alkalommal spontán vetélésem volt (5.héten). elkezdtem inni a cickafarkteát, mondván hogy az majd segít. hónap közepétől pedig iszom a palástfüvet. De a hőgörbén nem látszik ovuláció, és az ovu-teszt se mutatta ki. Ez normális lehet?

2012. dec. 8. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnálom ami történt:(

Az én dokim a missed ab. műtétem után azt mondta,hogy meg kell várnom egy mensit,ami műtéttől számítva 4-max 6. héten meg kell hogy jöjjön,ha nem jön meg,egyből menjek hozzá mert ilyenkor hormonzavar lehet.

(a mensit nem azért kell megvárnom,mert utána próbálkozhatunk,hanem akkor kell hozzá elmennem,javaslom,hogy várd ki te is azt a pár hónapot ha azért ovu tesztezel)

2012. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem biztosan volt, mert "sajnos" egyből teherbe is estem, ami sajnos szintén vetéléssel végződött.

Én úgy hiszem, hogy nem véletlenül szokták, mondani az orvosok, hogy 2-3 menzeszt ki kell várni utána, mert lehet még nem állt helyre minden, és nem a megszokott ütemben működik. Mondjuk nekem az első vetélésem nem spontán befejezett volt, hanem műtéttel fejezték be, és mondjuk nem ugyanaz a kettő, de egy kis türelem kell utána, mert nekem műtét után 6 héttel (ugye terhesen) a méhnyálkahártyám sem volt még az igazi, azt írták, hogy lyukacsos laza szerkezetű..

Most tényleg ne ovu tesztelj, és ne görbézz, várj 1 hónapot, és utána! Higgy nekem, nem jó egymás után 2x elvetélni...


mi a 2 vetélés után vártunk még 3 hónapot és az első hónapban sikerült! Ne legyél türelmetlen és hidd el meg lesz a gyümölcse.. nekem már szívhangja is van és még eddig soha nem jutottam el!


6 hetes kismama

2012. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához:) Nagyon jó, hogy már itt tartotok. Lehet tényleg az a baj, hogy türelmetlen vagyok, de nagyon szeretném már. Ti mit csináltatok abban a pár hónapban, amíg szüneteltetek? Hogyan lehet jobban felkészíteni a szervezetet?
2012. dec. 8. 15:18
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem nem mondta a dokim, hogy menjek vissza... sőt gyógyszert se írt fel, semmit.
2012. dec. 8. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
szia!én okt 4én vetéltem el 5 hetesen most meg jött rá 6 hétre nov 18-án és most volt ovum de a höm nem ezt igazolja de én éreztem az ovus fájdalmat mert szurkáltam nyákom is volt:-)én a testemben bizok és az ovus tesztem reggel full pozi volt este meg nega aznap:)
2012. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok a kismama. Én, hogy őszinte legyek az égvilágon semmit se csináltam a vetélés után, védekeztünk, mert őszintén féltem újra teherbe esni, nem csak amiatt, hogy újra elvetélek, hanem amiatt is, hogy hogy fogok vajon érezni, ha sikerül...

Mikor megbeszéltük a párommal, hogy nem várunk tovább, akkor abban az egy hónapban hőmérőztem, hogy van e már peteérésem, de csak a hónap felétől, így nem is tudom mikor foganhatott a baba, de szerintem még ez is felesleges volt..

Tudom nehéz türelmesnek lenni, nekem már az sok erőt adott, hogy iszonyatosan féltem mi lesz ha újra terhes leszek. Ezért is tudtam türelmesen kivárni az időt...

2012. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nem akartál még egy csalódást megélni. :( Nálam úgy néz ki, hogy ezt a kis időt a szervezetem elintézi. már a 27-ik napon tartok a ciklusban és a hőm szerint semmi jele ovulációnak. remélem ez csak egy átmeneti zavar a vetélés miatt... :/ szerintetek érdemes kivizsgálást kérnem, vagy várjak, hátha helyreáll magától?
2012. dec. 9. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos hogy csak átmeneti!! Gondold csak el, hogy a vetélés előtt a méhed kezdett teljesen átalakulni, készült a babavárásra, és most meg hirtelen vissza kell állnia a régi üzemmódba... 1-2 hónap szerintem normális, ha nem úgy jön meg, vagy nincs peteérés... utána ráérsz aggódni!
2012. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a műtét után pont egy hónappal jött meg.

2012. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sziasztok! úgy néz ki, hogy a ciklus 26. napján volt peteérésem, legalábbis most fent van már 11 napja a hőm. remélem meg is jön, hogy újból tudjunk próbálkozni. szerintetek nem túlzás egy kissé, ha átlagosan 37 naposak a ciklusaim??:/
2012. dec. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!