Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék, a párommal...

Mártika85 kérdése:

Segítséget kérnék, a párommal próbálkozunk és olyan érzésem volt mintha terhes lennék, de megjött, okoz ez problémát ha mégis volt beágyzódás de történt valami?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék, a párommal most próbálkoztunk először, persze nem várok csodát, de nem tudom mi történt, szóval ovunaptár elő minden kiszámolva :D És az aktusok után a hasam alja eléggé fájt napokig. Majd továbbra is érzékeny volt, szédelegtem, mell duzzadás, hányinger, míg eljött a mensi napja. Nekem első nap igen bőséges és reggelre jön meg óramű pontosan. Szóval most déután jött meg és csak épp pecsételt, másnap viszont olyan volt mint az első nap, csináltam tsztet a 2. nap de negatív. Mi történhetett? Kérlek ötleteljetek
2012. dec. 14. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagyon rágörcsöltél, és azért voltak a tüneteid. Nekem is volt már ilyen.

Egyébként hány napos volt a menszeszed? Mennyi szokott lenni, és hány napig tartott?

Ha túl rövid ideig tartott és nagyon gyenge volt, akkor lehetsz terhes, bár akkor ki kellene mutatnia a tesztnek. Kicsit később én csinálnék még egy tesztet, hátha az előző csak korai volt.

2012. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom meddig fog tartani ma van a 2. Nap. Neked sikerült már a baba?
2012. dec. 14. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én vagyok. Igen én most várom a 2. babámat, van már egy 3 éves kisfiam. :-)

Neked is biztosan sikerülni fog, ha nem most, akkor a következő ciklusban, csak ne görcsölj ezen. Bár tudom, hogy könnyű ezt mondani. Próbáld lazán venni, csak éld az életed, és ne gondolj erre.

Drukkolok Neked, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba.

2012. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi nem néztük a naptárat,nem számolgattunk a napokat!Mi mikor eldöntöttük hogy babát szertnénk,minden nap együtt voltunk de fél évig semmi.Nagyon rágörcsöltem az orvos szerint.Majd megfogadtam a tanácsát.

Nem használtunk naptárat és egy héten csak kétszer voltam a párommal.Ugyanis ha napokig nincs közösülés akkor a következő szeretkezésnél sokkal erősebbek a kisfickók és nagyobb az esély terhességre.

Rá 1 hónapra terhes lettem.

Most 20 hetes kismama vagyok

2013. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!