Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Helyes védekezés mellett...

Helyes védekezés mellett mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
A barátommal nemrég feküdtünk le először. Rendesen védekeztünk, de mégis attól félek, hogy teherbe estem. Hogy bizonyosodhatok meg az ellenkezőjéről?

2012. dec. 15. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Csomagolj ki egy csomag kekszet. Húzd le a bugyid. Tárd szét a lábad. Rakd a puncid elé. Ha berántja valaki, akkor terhes vagy!


Amúgy, ha rendesen védekeztetek szinte lehetetlen, hogy terhes legyél. Lehet hallani néha "rémtörténeteket", hogy gumi vagy tabletta mellett, lett valaki terhes, de ott valamilyen gyengítő tényezőt elfelejtenek megemlíteni.

De ha nagyon aggódsz terhesség teszt. Mellesleg megjegyzem ha minden szex után így fogsz aggódni, akkor neked nem lesznek jó élményeid ezzel kapcsolatban.

2012. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

"Csomagolj ki egy csomag kekszet. Húzd le a bugyid. Tárd szét a lábad. Rakd a puncid elé. Ha berántja valaki, akkor terhes vagy! "


Ne írj már iyleneket, borzasztó butaság. Amúgy igen, hacsak ki nem szakad a gumi, 0%-os a teherbeesés, esély a fogamzásgátló pedig helyes használattal ugyanez.

2012. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Még az 1%ot sem éri el annak a lehetősége, hogy terhes lehetsz. IGaza van az elsőnek. Ha óvszert használtatok és nem szakadt ki, akkor nem lehetsz terhes. Ha fogamzásgátlót szedsz és nem volt hányás-hasmenésed, mindig időben veszed be a bogyót, akkor megint szinte 0 az esélye a terhességnek. Ha teherbeestél, akkor az aktus után 3nappal kezdi el termelni a szervezeted a HCG hormont, szóval a teszt is min 3 napos terhességet tud kimutatni.
2012. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

tinik vagytok, 1-3. hsz? Az oké, h rendes tablettaszedéssel és gumival igen kevés az esély, de megint mi az, h aktus után 3 NAPPAL kezd el termelődni a hcg?

Biológia. A beágyazódás (amikor megtermékenyült petesejt odaér a méhbe) aktustól számítva 7-10 nap, és ekkor kezd el termelődni a hcg. NINCS olyan teszt, ami aktus után 3 nappal már kimutat egy terhességet!!!!!

2012. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vasvirág ***** válasza:

Szia! Helyes védekezés mellett minimális. Ha óvszert használtok, de bizonytalan lennél, kiegészítésnek ajánlatos valamilyen spermicid krémet is alkalmazni. Pl. Pharmatex


Ezen kívül vannak direkt fiatal nőknek ajánlott fogamzásgátló tabletták, amit nőgyógyásszal írathatsz fel, ha jól tudom további alkalmakkor már a háziorvos is, javaslat alapján.


Ha csak tablettát szedsz, akkor is használjatok óvszert a nemi betegségek, herpesz,fertőzés terjedésének kivédésére.


Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. dec. 17. 15:24
 7/8 anonim válasza:
20%

Én 10%-ot hallottam, de csak ismerősöktől, úgyhogy nem kell feltétlenül elhinni... De nekem igazából tökmindegy, mondogatjátok itt hogy 1%, meg "elhanyagolható", "szinte nulla..." . Én tudatosan akarok családot tervezni, és nincs kedvem ahhoz, hogy beleessek abba az x százalékba véletlenül. Szerintem ebben van felelősség, rohadtul nem mindegy, hogy egy lányt 1-10% eséllyel belekényszerítenek-e egy olyan helyzetbe, amit nem akart, történetesen, hogy abortusz, ami egy lánynak iszonyú megrázó és kellemetlen élmény, nem is beszélve arról, hogy meddővé válhat tőle! A gyerekről meg nem is beszélve, akit szimplán kinyírnak... Ha meg megszüli a nem kívánt gyereket az a szerencsétlen lány, akkor lelkileg viseli meg a dolog a családja miatt, még akkor is, ha örökbe adja... De akkor meg megint: jó ez a gyereknek? Te akarnál így felnőni...? És akkor a fiú meg mellette marad? Vagy otthagyja? Kényszerházasság...?


Minden fiúnak:Gondoljatok amit akartok, de szerintem ha valakit normálisan szeretsz, akkor kibírod a házasságig, nem pedig kihasználod... ez felelősség, bármennyire is kicsi az az esély! Lányok, ti meg ne hagyjátok magatokat!

2013. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés: de pesszáruim és spermicid gél használata mellett terhes lettem. Úgyhogy sosem tudhatjátok, hogy nem Ti lesztek az a pár % aki védekezés ellenére terhes lesz.
2021. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!