Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan hölgy aki...

Van köztetek olyan hölgy aki terhes és semmilyen vizsgálatot nem végeztek nála és felírták neki az utrogestan gyógyszert?

Figyelt kérdés
jó lett az ultrahangos eredményem,nem barnázok ,nem vérzek.érdemes így szedni?
2012. dec. 18. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt már esetleg vetélésed? Akkor el tudom képzelni, hogy mire alapozza az orvos a gyógyszer javaslatát, egyébként nem értem, mi alapján írja fel. Azt tudom, hogy segít megtartani a babát, de az egészséges szervezet maga is termeli ezt a hormont.
2012. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem volt vetélésem viszont volt PCOm.de az ultrahang szerint van sárgatest hormon termelésem
2012. dec. 18. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos volt egy vetélésem,és ezt megelőzendő,az orvos írt is fel Duphastont.Én úgy gondolom nekem ez sokat segített a megtartásban.Nemsokára túl leszünk a rettegett 12 héten.
2012. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem utólag belegondolva teljesen indokolatlanul írták fel. De úgy vagyok vele,(éd akkor is úgy voltam vele) hogy ártani nem ár, maximum feleslegesen szedem. viszont fordítva, ha valóban szükség lett volna rá akkor már hiába okoskodok.
2012. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem ok nélkül írta fel a doki, szerintem inkább szedd, ártani nem árt, viszont ad egy plusz biztosítékot, hogy rendben megmarad a baba.
2012. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. ok nélkül írta fel. pontosabban olyan okkal amit én magam is átláttam, hogy köze nincs ahhoz amit ezzel a tablettával lehet kezelni. De azért mondom, szedtem,"abból baj nem lehet" alapon. Utánaolvastam, hogy lehet-e a gyógyszernek mellékhatása és szerencsére rosszat nem írtak róla, így vállaltam, hogy szedem
2012. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a 12. hétig, mert éveket vártunk rá, pedig semmi bajunk nem volt. Én az 5 v 6. héten kezdtem, ekkor szóltam a dokinak és mondta, h kezdjem el. Úgy érzem, nélküle is meg maradt volna, de így biztosabb volt nekem is a tudat.
2012. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!