Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha halványan látszik a csík a...

Ha halványan látszik a csík a terhességi teszten, akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Június 26. -án volt meg utoljára már 2 hete késik csináltam terhességi tesztet de csak halványan látszik a csík ettől még jelentheti azt, hogy terhes vagyok? Köszönöm a választ
2007. szept. 4. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentheti igen ,nekem csak a harmadik tesztem lett pozitiv,szerintem ha elmész dokihoz ö bizti többet tud már mondani neked.
2007. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is a csík a teszten halványan látszott,e´n mégis tudtam,hogy ez a baby.

Egye´bként is azt jelenti,hogy már 2 ho´napja késik,hogy valami történik.

Minnél elöbb menj orvoshoz,hogy megállapítsa,hogy méhen belüli,vagy kívüli terhesség.

Gratula a babához.

2007. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

Lehetseges. En is igy jartam de az en babam nem volt eletkepes sajnos - lehet, hogy butasag, de a halvany csiknak tulajdonitottam...

Azt viszont orommel olvasom, hogy halvany csik ellenere, van akinek sikerult!!!!

2007. szept. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!