Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció előtt, miért...

Inszemináció előtt, miért írta h pcos esélye meg van?

Figyelt kérdés
Inszeminációra készülünk, szegeden vittem az eredményeimet, hormon átjárhatósági.A hormon (3-21 napi)eredményeimre mondja a doki hogy nagyon jó, átjárhatósági, sajnos a bal el van záródva de nem a jobb szuper, mondja a doki hogy az se baj az is jó.Uh eredmény pcos-re nincs ciszta.28 napos a ciklusom szinte percre pontosan jön meg, pé-m van.Mégis a papírra azt írta hogy a pcos esélye nem kizárt.Miért?Akkor mégis miért mehetek inszemre?,nem kellene akkor kezelni.Prof.szőlősi jános csinálja.
2012. dec. 20. 20:19
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Gondolom azért írta a papírra, mert nem történt erre vizsgálat. PCOS-t kizárni terheléses cukor + inzulin vérvétellel lehet. Nem csak a ciszták és a rendszertelen ciklus lehet a tünete.

2012. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet még sem volt olyan jó a hormonsor. Nem tudom megírni?
2012. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az isten áldja meg az orvosomat, hogy miért nem küldött el akkor olyan vizsgálatra??Így neki kezdeni az inszemnek:-S

A hormonom biztos jó, mert még rá is kérdeztem h nem jó.Ő erre, de nagyon is tökéletes ezért is csináljuk az inszemet.Pff.Na majd kiderül, hogy hogy lesz.Köszönöm a válaszotokat.

kellemes ünnepeket kívánok!!!:-D

2012. dec. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!