Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ovu tesztet ajánlani,...

Valaki ovu tesztet ajánlani, vagy ebből mennyit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Most használnám először,és szeretnék segítséget kérni!Van ebből olyan ami nem egyszer használatos?Vagy lehet venni gyógyszertárban olyat is amibe nem egy darab van?Megbízható szerintetek?Szeretnénk babát már 3 éve,és mindenhol olvastam róla,hogy hasznos dolog,és szeretném kipróbálni!Kérem normálisan válaszoljatok ebben a témában tapasztalatlan vagyok!Köszi!
2012. dec. 21. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

én elfogulrt vagyok mivel nekünk első ovu tesztelős honapban összejött a baba ugyhogy szerintem hasznos nagyon főleg olyan esetekben mint pl az enyém hogy szabálytalan ciklusaim vannak ebből kifolyolag nem tudtam mikor van peteérésem ugyhogy nekem bejött :) én gyogyszertárban kértem,5darabos tesztcsomag volt 1200ft de vaterán vannak nagyon olcsok ugy hallottam.a tájékoztaton minden remekül el van magyarázva,tényleg mindent megértettem belőlle és nekem elég volt az 5darab teszt,két hét mulva pozitivat teszteltem,neked is kivánok mielőbbi babásodást,amugy nem vizsgáltak ki hogy 3éve miért nem jön a baba?


16+3hkm

2012. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Interneten megeri 20-as vagy 50es kiszerelesben is venni!Ugy nagyon olcso! (pl.Vateran.)
2012. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Sajnos a vaterához nem értek,ezért akarok gyógyszertárban venni!Hát a párommal van kisebb probléma,de szedi rá a maca kapszulát,és ez rendeződni látszik!Csak gondoltam megpróbálom az ovu tesztet!Már mindent kipróbáltam,de eddig semmi nem vezetett eredményre(persze kiderült a párom miatt),de remélem majd most! Elsőnek gratula a babához! :-)
2012. dec. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!