Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fel tennétek a saját terhes...

Fel tennétek a saját terhes görbéteket?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérésem hogy aki tud tenne fel nekem terhes görbét, a saját görbéjét!?Előre is köszönöm! azt is mellé írhatjátok hogy mennyi idő után sikerült a baba!
2012. dec. 21. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

[link] 5 ev utan( 2veteles is volt kozben) de ez a terhesseg teljesen mas mint az elozoek!:)

Ja es PCOSos vagyok..

2012. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez aztan nem tipikus megis sikerult. majdnem 3 ev utan. szinten pco , sot Ir is.

[link]

2012. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két év után, PCOS-sal



[link]

2012. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én már a 3. hónap után dokihoz mentem, hogy nem jön a baba és a 2, vizsgálatnál elkapott egy megfelelő tüszőt és repesztő injekciót kaptam, így az 5. hónapban sikerült is. Külföldön élünk, itt nem kell egy évet várni ha nem sikerül, 3 hónap után már foglalkoznak velünk. A korom miatt nem akartam éveket várni, mert az első lányom bizony több mint 6 év alatt sikerült spontán.

2012. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi görbéket! azért is kértem őket mert az én görbémen a vonal alá ment a hőm az állítólagos pé után! és sokan azt monták nem akkor volt peteérésem mint ahogy be húzta a gép! szerintetek?

[link]

2012. dec. 21. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok : nekem is leesett pe utan es megis sikerult.

teszted van? ha 33 napos a ciklusod hnap mar latnal vmit.

2012. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen láttam a görbéd! bizom is benne hogy ugy leszek mint te :)

Nem tudom hány naposak a ciklusaim mert sosem volt pontos!

szeptemberben pedig sajnos missed aburtuszom volt :( nagyon bízunk a jézuskában!

2012. dec. 21. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:

kivanom h baba legyen es ezuttal veletek is maradjon!

kerlek te is drukkolj h jovo csutortokon legyen szivhang. :-)

2012. dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen én nagyon drukolok hogy legyen!!! :)

Én sajnos pont ugy jártam hogy hétfői napon láttam először a picink szívhangját, kedden viszont már meghalt a pici :( a fejlődésével volt gond

2012. dec. 22. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!