Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességnek/teherbeesésnek/...

A terhességnek/teherbeesésnek/beágyazódásnak lehetnek olyan tünetei, hogy szurkál a hasam alja?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert babát szeretnénk. 14.-én lehetett az ovum. Voltunk együtt a párommal akkor tájt többször is. Most vagy 2-3napja azt érzem, hogy szurkál a hasam alja, de ma jobban észrevehető. Ilyet még soha nem éreztem. Ha jól számolom lehet ez a beágyazódás környéke is...Volt valakinek hasonló érzése. Olyan mintha időnként tűvel szurkálnának belülről. De nem nagy fájdalom, csak kellemetlen kicsit. Felfázásra tippeltem először, de úgy már voltam többször is, és akkor sem éreztem így...

2012. dec. 21. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, aki érezni véli a beágyazódást, van, akinek haszurkálós érzései vannak, és olyanról is hallottam, akinek rendesen kellemetlen, majdnem fájdalmas volt. Persze, lehet tünet, de erre csak utólag jön rá az ember. Én azt mondom, hogy ne ebből indulj ki, mert nagy csalódás lehet, ha netán mégsem. Mindenesetre szurkolok! Hajrá! :)
2012. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Persze, nem erre alapozok, csak szeretném megtudni, hogy mi lehet ez. Én a kellemetlen, már majdnem fájdalmas kategóriába fogok tartozni, ha ebből baba lesz...:)
2012. dec. 21. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Én éreztem a beágyazódást, fájt a hasam alja, de nem úgy mint amikor meg szokott jönni és nagyon furcsán éreztem magam.
2012. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is olyan szurkálós érzésed volt??? A petefészek környékén érzem, néha jobb, néha bal oldalon.
2012. dec. 22. 09:53
 5/8 anonim válasza:

nekem is pontosan ilyen hasszurkám volt 3napig. most kevés vizes folyás. bimbóérzékenység. puffadás. még 2 napom van a nemvártig.

te mikor csinálsz tesztet?

sok sikert, és boldog karácsonyt. :)

2012. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma már nem érzem a szurkát. Tegnap volt a tetőpontja, ma semmi, csak folyás. Akkor ugyanabban a cipőben járunk...:) Nekem még 6 napom van a nem vártig. Úgy gondoltam, hogy ha nem jön meg, akkor várok 1-2 napot és utána. Te??? Írd meg légyszi, hogy mi lett a teszt eredménye! Kíváncsi vagyok! Neked is Boldog Karácsonyt! :)
2012. dec. 22. 17:14
 7/8 anonim válasza:

én leghamarabb 24-én tesztelek de inkább utána:)

sok sikert neked is :)

2012. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teszteltél már? Hogy sikerült?
2012. dec. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!