Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n reggeliből miért...

10. dpo-n reggeliből miért negatív a teszt? Volt valaki, akinek pozitív volt már ekkor?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl korán teszteltél! Ne stresszeld magad ezzel, várj még 2 napot! Hidd el, felesleges előbb! Nem mindenkinek mutatja ki ilyen korán!
2012. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet. Lehet nem sikerült teherbeesned, lehet, hogy még korán teszteltél, mert nincs még annyi hcg a szervezetedben, hogy kimutathassa egy házi teszt.

Nekem az első terhességnél ilyenkor már pozitív volt, de csak a ClearBlue, a többi negatív volt. Most pedig nagyon-nagyon halvány volt még ilyenkor a CB, de a többi szintén negatív.

Várj még pár napot, a nem várt környékén érdemesebb tesztelni, akkor már biztosabb, hogy kimutatja.

2012. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma a 16. dpo-n lett halvány pozi a teszt. 13.-dpo-n még egyértelmű negatív volt. Attól is függ, hogy mikor ágyazódik be.
2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn is 10dpo. N vagyok. Nekem halványka....
2012. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha neked tovább tarta beágyazódás akkor persze, hogy még negatív. csak miután megtörtént a beágyazódás utána termelődik a hcg!!! Ha neked ez jó 9 nap akkor még ne várj csodát. legyél türelmes és tesztelj 3 nap múlva. sok sikert!!!
2012. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki, teszteltem ma reggel is, és mindjárt elájulok. Szerintem ez pozitív. Halványan van ott egy második csíkocska, de én látom. Úr Isten, most mit csináljak? Szeretném a babát, első próbálkozós hónap, de most totál betojtam. Úr Isten. Mér a reggelim sem kell. :-)

El sem hiszem. Hihetek a halvány tesztnek is? Kérlek, könyörgöm, írjatok! Tudom, hogy karácsonyi készülődés, stb., de akkor is. Köszönöm előre is.

2012. dec. 23. 09:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Látod :-) csak sikerült. utolsó válaszoló vagyok! gratulálok neked. mivel ez a 11. dpo, majd meglátod naról napra erősebb lenne. én ma csináltam egy digitális clearblue tesztet és az jött ki, hogy 4-5 hetes terhes vagyok, ami igaz is mert 6 napja késik a mensim. boldog babvárást. dokihoz menni érdemes megvárni a 7. hetet mert akkor már minden tfog látni és megnyugodhatsz. elsőre sikerült? hát ez klassz :-) van képed a tesztről???
2012. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A "Szerintetek ez most pozitív vagy negatív?" kérdés az enyém, ott van a teszt, ha gondolod nézd meg!

Gratulálok Neked a babához, én még nem merek örülni, meg fel sem fogom. Lehet, hogy negatív is a tesztem, csak én látom oda a második csíkot.

2012. dec. 23. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 10.-en még negatív volt, 11. dpo-n már halvány pozitív!
2017. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!