Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az LH teszten halvány a...

Ha az LH teszten halvány a csík akkor az azt jelenti hogy a következő napokban várható az ovuláció?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sötét csíknak kell lennie, de én most arra vagyok kíváncsi, hogy ha már halvány a csík akkor lesz-e ebben a hónapban ovulációm, mivel már 6 hónapja nem jön össze a baba,és attól félek lehet nincs is peteérésem. Eddig hőmérőztem, és naptár módszert alkalmaztam, és ez az első LH tesztes hónapom. Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 24. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Jó lenne tudni, hanyadik napon vagy. Semmiképpen ne hagyd abba a tesztelést, lehet hogy holnapra teljesen pozitív lesz a teszt, ami azt jelenti, hogy 24-36 óra múlva érik a tüsző.
2009. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12. napon vagyok a ciklusaim pedig 29 naposak. Remélem nem az a baj, hogy nincs peteérésem, mert tavaly sikerült teherbe esnem kétszer is csak mind a kétszer elhalt a terhességem.
2009. aug. 24. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

A halvány csík azt jelzi, hogy van a szervezetedben egy kis LH hormon. De a szervezetedben mindig van egy kis LH hormon.


Nekünk az az érdekes, hogy mikor nő meg hirtelen a szintje annyira, hogy kiváltson egy tüszőrepedést. Eddig a hőmérőzés alapján volt peteérésed? És nagyjából mikor ovuláltál?


Segítség: én 28 napos ciklusnál rendszerint a 16. napon ovuláltam, azaz a 15. napon váltott pozitívra az LH tesztem. ha a második csík megerősödik, annyira, hogy eléri mvagy meghaladja a kontrollcsík rősségét, akkor va az LH csúcs, ami kb 36 órán belül kiváltja a tüszőrepedést.

[link]

2009. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Igen, most kezd el emelkedni az LH. Látni fogod, holnap már erősebb lesz a csík. Nekem 28 napos a ciklusom, a 12. napon nagyon halvány, a 14. napon pozitív, aztán újra halvány.
2009. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!