Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. hét 5. napon vérzés, ugye...

4. hét 5. napon vérzés, ugye nincs vége mindennek?

Figyelt kérdés

A legjobb időzítéssel ma délelőtt kezdtem barnázni, egyelőre nem sokat, de még tart, kicsit pirosodik is. Kb. 5-én volt peteérésem, 14-én teszteltem pozitívat, azóta erősödött is. Doki UH-on nem látott semmit, azt mondja, menjek vissza 27-én, gyógyszert sem adott, tehát semmi nem történt. (27-én sem fog még semmit látni)

Aki járt már így, nyugtasson meg, hogy megmaradhat a baba, eléggé be vagyok sz@rva most.


2012. dec. 24. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre. Adnak terhességmegtartó gyógyszert. Az ügyeletes gyógyszertárban kiváltod
2012. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam pár napot, de nekem naponta egy kis maszat volt csak, tehát nem folyamatos barnázás. Nem lett belőle baj, de szerintem Te menj ügyeletre, főleg, hogy pirosodik is. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2012. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ennyi idösen véreztem és nem is maradt meg el ment okt 4-én azota most vagyok 5hetes babás!nekem csüt 4hét 2naposan már volt 2cm felritkulás az uh-n!ha pirosan vérzel az már nem lesz majd jo!
2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ügyeleten voltam, és nem adott gyógyszert az orvos, mert nem látott semmit, és ha méhen kívüli, azt nem szabad megtartani...
2012. dec. 24. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen ügyelet!
2012. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma voltál ügyeleten? Akkor pihenj, és szedjél magnéziumot.
2012. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekemis volt barna plusz egy pici piros is (időben akkor mikor meg kelett volna jönnie). Ügyeletre mentem, ugyanigy nem kaptam semmit, annyit mondott hogy zárt a méhszájam. És hogy ilyen korban nem adnak magzatmegtartót még, mert ha "el akar menni" akkor annak oka van és inkább most menjen minthogy később legyen baj.


Jah a pozitív, hogy azóta 32.hetes vagyok minden rendben.

2012. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idősen már látnia kellett volna a petezsákot vagy leglább felritkulást.
2012. dec. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy szép nagy darabka képében valószínűleg távozott.
2012. dec. 25. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom...:(
2012. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!