Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a menszesz kimaradása...

Már a menszesz kimaradása előtt érezhető a terhesség?

Figyelt kérdés
A párommal már nagyon szeretnénk kisbabát!Lassan egy éve próbálkozunk!Most van egy olyan érzésem, hogy végre sikerült, de kételkedem. Feszül a mellem, enyhe görcsöt érzek a hasamban, folyton pisilni járok és állandóan csak aludnék. Négy nap múlva kell menzelnem és a kérdésem az lenne hozzátok, hogy már menzi kimaradása elött és érezhetem ezt a terhesség miatt, vagy csak pont azt érzem, hogy meg fog jönni?Igazából nem szokott ennyire megviselni a menstruáció elötti időszak!Ti is éreztetek ilyesmit?Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv. :Rikus
2007. szept. 5. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érezhetsz ilyesmit, és is állandóan fáradt voltam bár a hasam meg a melleim csak a 7. héttől kezdtek fájni, de a mensi elmaradása napján már kimutatta a teszt!

Várj egy pár napot és ne aggódj! Szorítok!

2007. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a véleményem.Nálam is hasonló tünetekkel kezdődött. Várj pár napot és csinálj egy tesztet az majdnem 100%-os. Én nagyon szorítok!
2007. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálam pont ugyanez a helyzet áll fenn jelenleg és csak drukkolni tudok,hogy tényleg babátok legyen!!!
2007. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!