Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 25-én jött meg utoljára...

Július 25-én jött meg utoljára. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, amin halvány volt a csík. Elmentem az orvoshoz, de azt mondta, még lát semmit. Egy hét múlva kell visszamennem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 5. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Szia!Szerintem a dokinak lehet igaza,mármint,hogy nem látott semmit,mert talán nincs is ott semmi.Nem fáztál meg?Lehet,hogy összeszedtél valamit,és azért késlekedik a menzeszed.Erre érdemes odafigyelni,mert mi nők másodpercek alatt megfázunk,felfázunk.

Én mindenesetre jó szerencsét és persze egy pocaklakótkívánok neked!!!:)

2007. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja,majd elfelejtettem a legfontosabbat ha valóban Július 25-én volt utoljára,akkor annak már látszania kellene az UH-os felvételen.Minden jót!
2007. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem július 16-án volt ololjára menzeszem de az orvos már rá 1 hónapra ki tudta tapintani a terhességet.
2007. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem júl.22. volt az utolsó menzeszem első napja.

Kb. két hete voltam dokinál (pozitív teszt után), és már látta UH-n a petezsákot (akkor volt 5 hetes a terhességem).

Ja igen, sima hasi UH volt.

2007. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Engem kétszer hívott vissza, mire rá merte mondani, hogy terhesség.

2007. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!