Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezhet valaki menstruációs...

Érezhet valaki menstruációs tüneteket azért, mert teherbe esett?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy belső hang azt súgja, hogy végre kisbabát várok!Furán érzem magam. Ma reggel óta ugy érzem magam mintha menstruálnék, pedig nem!Hétfőre esedékes. Szerintetek érezhetek ilyet az esetleges terhesség miatt is?Kérlek titeket ha tapasztaltatok hasonlót és pocaklakó lett belőle, nyugtassatok meg!Előre is nagyon köszi mindenkinek. pussz
2007. szept. 5. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Akkor nagyon hasonló a történetünk.

Nekem már 2 hete alhasi fájdalmaim vannak,feszes, kemény pocak,cicik érzékenyek és látványosan nagyobbak,émelygés...

Úgyhogy nagyon izgulok,hogy baba legyen és kívánom neked is,hogy erről legyen szó!!!:)

Minden szépet kívánok neked!!!Drukkolok:)

2007. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a menstruációm megjövetele elött kb 1 héttel éreztem le is tettem róla hogy baba gondoltam meg fog jönni és lásd nem megjött hanem terhes vagyok. ugyanazokaz érzed elöször mintha meg akarna jönni.

Csinálj egy tesztet és kiderül.

2007. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!