Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Valószínű h...

Mit csináljak? Valószínű h terhes vagyok, de a párom nem szeretné megtartani mert úgy gondolja hogy nincs meg az anyagi háttér pedig meg van legalábbis az én részemről. Azt szeretné ha be venném a 72 órás tablettát, de én nem szeretném! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 13:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tablettát? Mikor valószínű terhes vagy? Mikor lettél az? 72 órán belül?
2012. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Ha te szeretnéd a babát, akkor ne vedd be a tabit.

De ha esetleg tényleg terhes lennél és nem veszed be a tabit, nehogy abortuszra kerüljön a sor. Jól gondold meg.

2012. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy meg a te döntésed. Ha akarsz gyereket, ne vedd be.
2012. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Lehet h hülyén fogalmaztam meg ne haragudjatok :/ Tegnap de. történt az incidens szóval még nem is tuti h terhes leszek,de ott van az ha mégis... És igen benne vok a 72 órában!
2012. dec. 30. 13:38
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Mc CSILLAG: kérdésed stílusa alapján nem vagy még 18 sem. Gondolkozz értelmesen, a gyerekvállalás nem így működik. Vedd be azt a tablettát, ne zsarold a fiúdat.
2012. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Ez a ti döntésed, de vélményem szerint mindkettőtöknek akarnia kellene a babát, nem erőltetetheted így rá. Lehet, hogy a párod nem is annyira az anyagiak miatt nem akarja, csak arra fogta, lehet, hogy egyszerűen még nem készült fel rá. Ezt beszéljétek meg, mert még nem késő tenni a terhesség ellen.
2012. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Ha eldöntötted, hogy bármi áron is, te akár egyedül is felnevelnél egy gyereket, akkor ne vedd be.


DE! Ezt szerintem alaposabban át kéne gondolnod, mint ahogy azt is, hogy a barátod mennyire gondolja komolyan veled a jövőt, akar-e majd később gyereket.

2012. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekvállalásnak csak úgy van értelme, ha mindkét fél szeretné a babát. Egyedül akarod felnevelni? Gondolkozz el ezen! Amúgy hány évesek vagytok?
2012. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Én is nagyon éretlenek, és fiatalnak tartalak az anyaságra. Most mondom : Gyerekkel nem fogod meg a srácot, és nem olyan könnyű az élet anyaként. Vegyél be tabit, és lépj túl rajta.. Mindenkinek jobb lesz így..
2012. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elmúltam 20-is nem kis pisis vagyok,és nem zsarolni akarom vele a párom az nem az én világom!! Ilyen kommenteket nem kérek! KÖSZI És igen lehet h még nincs felkészülve rá,de ezt közösen kell megoldanunk nem az h az egyik ezt dönti el a másik meg azt.....
2012. dec. 30. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!